جدیدترین ها

تصمیم آنتونی را درک می‌کنم؛ یونایتد بزرگتر از آژاکس است

مجله فوتبالی :پل اسکولز، اسطوره منچستریونایتد، از تصمیم آنتونی برای جدایی از آژاکس و پیوستن به یونایتد دفاع کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

منچستریونایتد از چند هفته قبل در تلاش است تا آنتونی را  به خدمت بگیرد اما مدیران آژاکس راضی به فروش این بازیکن برزیلی نیستند.
علاقه اریک تن‌هاخ به همکاری دوباره با این بازیکن باعث پافشاری شیاطین سرخ و ادامه دادن مذاکرات شد و حالا این بازیکن نیز تلاش برای جدایی از آژاکس را به صورت علنی آغاز کرده است. 

پس از انتشار خبر پاسخ منفی آژاکس به پیشنهاد 90 میلیون یورویی یونایتد، او به فابریتزیو رومانو گفت:« امروز دیداری با مدیران باشگاه داشتم و اشتیاقم به ترک این تیم را ابراز کردم و حالا تفاوتش این است که این بار پیشنهادی هم برای من ارائه شده است. بازیکنان دیگری به تیم آمده‌اند. بهانه آژاکس برای رد این پیشنهاد این است که فقط پنج روز برای پیدا کردن جانشین برای من فرصت دارد. من از آنها نخواستم که مرا به صورت آزاد منتقل کنند. درخواستم از آژاکس این است که مرا به به بالاترین پیشنهاد برای یک بازیکن حاضر  در لیگ هلند بفروشد. من از ماه فوریه روی این موضوع تاکید دارم، بنابراین باشگاه می‌توانست تیمی را با آرامش خاطر و بدون نگرانی شکل دهد.»

در انگلیس درک نمی کنند که چرا آژاکس حتی حاضر نیست با دریافت 90 میلیون یورو هم به آنتونی اجازه جدایی بدهد. پل اسکولز، اسطوره منچستریونایتد، از آنتونی و تمایلش به جدایی دفاع کرد. او به بی تی اسپورت گفت:« منچستریونایتد یکی از بزرگترین باشگاه های دنیاست و اصرار آنتونی برای جدایی از آژاکس را درک می‌کنم. البته که آژاکس هم باشگاه بزرگی است ولی نه به بزرگی یونایتد. آنتونی در یونایتد بهتر دیده خواهد شد و می تواند بیشتر پیشرفت کند. او یونایتد را باشگاهی کاملا مناسب برای خودش می‌داند. متاسفم که هنوز نتوانسته به خواسته‌اش برسد.»

اسکولز ادامه داد:« 90 میلیون یورو برای خرید آنتونی؟ می توانیم بنشینیم و بگوییم آنتونی اینقدر ارزش ندارد ولی همه می دانیم که بازار نقل و انتقالات این روزها دیوانه‌کننده است. آنتونی فوتبالیست بااستعداد و آینده‌داری است و حس مثبتی به انتقال او دارم.»

دیدگاهتان را بنویسید