جدیدترین ها

وداع لوا با بایرن: همیشه در قلبم خواهید ماند!

مجله فوتبالی :روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی، با انتشار پستی از بایرن مونیخ خداحافظی کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

تلاش‌ها و پافشاری لواندوفسکی برای جدایی از بایرن بالاخره جواب داد و او به خواسته‌ای که از مدت‌ها قبل مطرح کرده بود رسید. 
این بازیکن پس از پایان فصل گذشته بارها و بارها اعلام کرد که تصمیمی برای ادامه حضور در جمع شاگردان یولیان ناگلزمان ندارد و امیدوار است که از فصل آینده با پیراهن بارسلونا به میدان برود. 
تلاش‌های بارسا برای جذب این بازیکن در طول این مدت جواب نداده بود اما در نهایت پیشنهاد رسمی این باشگاه برای انتقال او به نوکمپ مورد قبول مدیران بایرن واقع شد تا این بازیکن به بارسا ملحق شود. 

لواندوفسکی که در طول این مدت با رفتارهایش باعث خشم و ناراحتی مدیران، هواداران و حتی بازیکنان بایرن شده بود، با انتشار پستی نسبت به دوران درخشان حضورش در این باشگاه واکنش نشان داد. 
این بازیکن لهستانی با انتشار عکسی از پیراهن بایرن که شماره و نام خودش روی آن بود نوشت:« دوست دارم از هم تیمی‌هایم، اعضای کادر فنی، مدیریت باشگاه و همه کسانی که همیشه از من حمایت کردند و باعث شدند که بتوانیم جام‌های بسیاری را در بایرن کسب کنیم تشکر کنم. من به همه چیزهایی که در کنار هم به آنها دست پیدا کردیم افتخار می‌کنم.»
لوا، همچنین با تمجید از حمایت هواداران بایرن از خودش اضافه کرد:« بیشتر از همه دوست دارم از هواداران تشکر کنم چون این شما بودید که باعث شد بایرن باشگاهی خاص باشد. سپری کردن هشت سال فوق العاده با این باشگاه و هوادارانش باعث افتخار من بود و شما همیشه در قلب من خواهید ماند.»

دیدگاهتان را بنویسید