جدیدترین ها

ناگلزمان: من علاقه‌ای به جذب رونالدو ندارم

مجله فوتبالی :یولیان ناگلزمان، سرمربی بایرن مونیخ، شایعات مربوط به درخواستش برای جذب کریستیانو رونالدو را رد کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

درخواست رونالدو برای جدایی از منچستریونایتد باعث شده که شایعات بسیاری پیرامون مقصد بعدی این بازیکن به گوش برسد. 
بسیاری از رسانه‌های خبری پیش از این مدعی شده بودند که ژرژ مندس، مدیر برنامه این بازیکن، او را به مدیران بایرن پیشنهاد داده اما علیرغم تکذیب هرگونه مذاکره برای خرید این ستاره پرتغالی، همچنان شایعات بسیاری درباره احتمال انتقال او به این تیم به گوش می‌رسد. 
چند روز قبل برخی از رسانه‌های آلمانی از علاقه ناگلزمان به حضور رونالدو در ترکیب تیمش خبر داده بودند. این مربی جوان آلمانی در واکنش به این شایعات به خبرنگاران گفت:« من هم این خبر را خواندم اما چنین چیزی واقعیت ندارد.»

او در پاسخ به سوالی درباره جدایی روبرت لواندوفسکی از بایرن و پیوستنش به بارسلونا اظهار داشت:« لواندوفسکی هشت سال درخشان و فوق العاده را در ترکیب بایرن سپری کرد. یافتن جانشینی برای او چالش بزرگی برای ما خواهد بود. من در حال حاضر نگران نیستم. ما از نظر هجومی شرایط بسیار خوبی داریم و من گزینه‌های زیادی در اختیار دارم.»
ناگلزمان درباره شرایط تیمش بدون حضور لوا اضافه کرد:« ما می‌توانیم بایرن را بدون حضور بازیکنی که هر فصل 40 گل به ثمر می‌رساند هم شکل دهیم. این وظیفه بسیار جذاب و جالبی برای من و کادر فنی‌ام و همچنین برای حسن صالح حمیدزیچ و اولیور کان است.»
سرمربی بایرن با اشاره به جذب سادیو مانه ادامه داد:« ما با جذب مانه در واقع بازیکنی را جذب کردیم که مدت زیادی از فصل گذشته را در پست مهاجم نوک برای لیورپول بازی کرد. او بازیکنی متفاوت از لوا است و یک مهاجم کلاسیک نیست اما ما بازیکنان زیادی داریم و می‌توانیم با دو مهاجم نوک به میدان برویم.»

دیدگاهتان را بنویسید