جدیدترین ها

خشم ژاوی؛ مدافع آمریکایی باید از بارسا برود

مجله فوتبالی :ژاوی هرناندز، سرمربی بارسلونا، صراحتا اعلام کرده است که سرجینیو دِست جایی در ترکیب تیمش در این فصل ندارد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

ژاوی پیش از پایان فصل گذشته فهرست مازاد بارسلونا را مشخص و این موضوع را به بازیکنان حاضر در این فهرست اعلام کرد که باید به دنبال باشگاه جدیدی باشند. 
با این حال به نظر می‌رسد که بارسا چندان در فروش این بازیکنان موفق نبوده است و همین باعث شده است که این باشگاه در ثبت قرارداد ژول کنده به مشکل بخورد. 
بازیکنانی چون مارتین برایثویت، ساموئل اومتیتی، ممفیس دیپای و دِست همچنان در این تیم حضور دارند و هرچند مذاکراتی برای جدایی آنها صورت گرفته اما هیچ اتفاقی به صورت رسمی رخ نداده است. 
ژاوی در نشست خبری روز گذشته پیش از بازی برابر رئال سوسیه‌داد با لحنی سرد و خشن در پاسخ به سوالی درباره شرایط دِست در بارسا گفت:« او به خوبی از شرایطی که وجود دارد باخبر است.»

گفته می‌شود که این مربی جوان کاتالان در گفتگو با مدیران بارسا به صراحت اعلام کرده است که این مدافع آمریکایی باید هرچه زودتر از این باشگاه جدا شود و او خواهان جذب یک مدافع راست برای تکمیل شدن تیمش در فصل جدید است.
او به خوبی می‌داند تا زمانی که این بازیکن از بارسا جدا نشود، امکان جذب یک مدافع جدید با توجه به شرایط مالی این باشگاه وجود ندارد و این موضوع باعث خشم این مربی شده است. 
ژاوی حتی حاضر است قید حضور مارکوس آلونسو در نوکمپ را بزند اما یک مدافع راست به خدمت بگیرد تا در طول فصل پیش‌رو و با توجه به فشردگی مسابقات به مشکل برنخورد.

دیدگاهتان را بنویسید