جدیدترین ها

احتمال دومین انتقال بزرگ از استقلال به تراکتور

مجله فوتبالی :به نظر می رسد که در آخرین روز بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران، شاهد یک انتقال مهم از استقلال به تراکتور باشیم. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

از به صدا درآمدن گیتار بازیکن تازه به خدمت گرفته شده استقلال در استادیوم جاسم بن حمد تا به امروز، 935 روز می گذرد. دومین دیدار ارسلان برای استقلال که با حضور 15 دقیقه ای او در زمین همراه شد و نتیجه آن، به ثمر رساندن 2 گل برابر الریان قطر در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بود.

بازیکنی که در کارنامه اش، گل های حساسی برای استقلال دیده می شود. از 3 گل دربی تا گل های سه امتیازی برابر فولاد، پیکان، تراکتور، هوادار و… . هر چند که مطهری فصل گذشته زمان زیادی برای حضور در زمین را نداشت، اما همین دقایق اندک نیز از نقش موثر او در قهرمانی آبی ها حکایت دارد.

با این حال، نقل و انتقالات فعال آبی ها در بازار تابستانی باعث شد که ارسلان به ناچار به درهای خروج نزدیک شده و تا پیش از ساعت 24 امشب قراردادش را با استقلال فسخ کرده و راهی تیم دیگری شود.

بازگشت یزدانی و مرادمند (که شاید پیش بینی نمی شد) و انتقال یک باره محبی و قایدی باعث شد که لیست بزرگسالان استقلال پر شده و ساپینتو مجبور به حذف برخی از شاگردانش باشد. اتفاقی که برخلاف میل او رخ داد اما سرمربی پرتغالی به دلیل قوانین موجود، در عمل انجام شده قرار گرفت و چاره ای جز کنار گذاشتن مطهری نداشت.

«ما دو بازیکن حرفه‌ای‌‌مان را کنار گذاشتیم که ناراحت هستیم. مایل نبودم ارسلان مطهری و سیدمحمد حسینی بروند. آنها کیفیت لازم را داشتند که بمانند، اما مشکل پر بودن لیست را داشتیم و جز این نمی‌توانستیم کاری کنیم.» این صحبت هایی است که سرمربی پرتغالی در نشست خبری بر زبان آورد و این موضوع را تأیید کرد که برخلاف میل باطنی اش، این اتفاقات رخ داده است.

پس از جدایی سیدمحمد حسینی، او سفر به تبریز را در پیش گرفت و قربان بردیف برای تقویت خط دفاعی تیم خود این بازیکن را به خدمت گرفت و حالا ممکن است دیگر بازیکن جدید آنها از استقلال بیاید. تبریزی ها چند وقتی است که باب مذاکره با ارسلان را باز کرده و برای جذب او اقدام کرده اند.

امروز مهلت نقل و انتقالات تابستانی به پایان می رسد و استقلال برای اینکه بتواند نام کاوه رضایی و سیاوش یزدانی را وارد لیست خود کند، باید حداقل یک خروجی دیگر داشته باشد. مطهری امروز قراردادش را با آبی ها فسخ می کند تا به مذاکرات با تیم های خواهانش بپردازد. باید دید گیتار بازیکنی که دیگر از او به عنوان مهاجم اسبق استقلال یاد خواهد شد، در چه شهری به صدا درخواهد آمد؛ فعلا تبریز جدی ترین مقصد این بازیکن است.

دیدگاهتان را بنویسید