جدیدترین ها

هشدار یونایتد به دی‌یونگ؛ چهار روز وقت داری!

مجله فوتبالی :منچستریونایتد به فرانکی دی‌یونگ، ستاره هلندی، هشدار داده که تنها چهار روز برای قبول پیشنهاد این باشگاه فرصت دارد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

یونایتد از چند هفته قبل در تلاش است تا برای انتقال دی‌یونگ به اولدترافورد با بارسا و این بازیکن به توافق برسد.

حالا به نظر می‌رسد که توافق نهایی با مدیران بارسلونا انجام شده و دو طرف بر سر شرایط این قرارداد، مبلغ مدنظر و نحوه پرداخت آن به توافق کامل رسیده‌اند. 

حالا تنها مشکلی که وجود دارد پاسخ مثبت از سوی این هافبک هلندی است که باعث ناراحتی و نگرانی مدیران این دو باشگاه شده است، چرا که به نظر می‌رسد او همچنان بر موضع خود برای ادامه حضور در نوکمپ تاکید دارد. 

این شرایط و تعلل دی‌یونگ برای ارائه پاسخ به پیشنهاد یونایتد باعث شده که آنها به این بازیکن هشدار دهند که تنها تا آخر هفته (روز یکشنبه) فرصت دارد پاسخ نهایی‌ را اعلام کند، در غیر این صورت شیاطین سرخ از انجام این انتقال منصرف شده و پیشنهادشان را پس خواهند گرفت. 

روزنامه اسپانیایی اسپورت مدعی شده که مدیران یونایتد نزدیک به 14 هفته است که در تلاش برای نهایی کردن این انتقال هستند و این مدت طولانی آنها را خسته کرده است. 

اریک تن‌هاخ، از همان ابتدا به مدیران یونایتد تاکید کرده بود که علاقه زیادی به این بازیکن دارد و خواهان جذب او و انتقالش به اولدترافورد است. مدیران این باشگاه لیگ برتری نیز تمام تلاش خودشان را برای برآورده کردن این خواسته مربی جدید به کار گرفتند، تلاشی که هنوز هیچ نتیجه‌ای به دنبال نداشته است. 

بارسلونا روی مبلغ حاصل از فروش دی‌یونگ حساب کرده و عدم موافقت این بازیکن با پیشنهاد پیوستن به یونایتد ممکن است خشم مدیران این باشگاه را به همراه داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید