جدیدترین ها

تمام؛ ستاره جدید بایرن عصر به مونیخ سفر می‌کند

مجله فوتبالی :اخبار حاکی از آن است که ماتیس دی لیخت عصر امروز وارد مونیخ شود و فردا قراردادش را باشگاه بایرن مونیخ امضا خواهد کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 ماتیس دی لیخت، مدافع میانی 22 ساله و هلندی پس از سه سال در تورین و بازی کردن در کنار مدافعان باتجربه ای مانند جورجیو کیلینی و لئوناردو بونوچی همکاری، برای مرحله بعدی حرفه خود آماده شده است. پس از توافق دو باشگاه بایرن مونیخ و یوونتوس، ماتیس دی لیخت در آستانه انتقال 80 میلیون یورویی به این باشگاه آلمانی قرار دارد. رافائلا پیمنتا، مدیر برنامه این بازیکن برای دیدار با مسئولان یوونتوس برای تکمیل انتقال دی لیخت به بایرن جلسه گذاشته و همه چیز حاکی از نهایی شدن این معامله است.

ماتیس دی لیخت با قراردادی پنج ساله با بایرن مونیخ به ارزش حدود 10 میلیون یورو خالص در هر فصل به اضافه پاداش به توافق رسیده است. جالب اینجاست این عدد که کمی کمتر از حقوق 11 میلیون یورویی است که این بازیکن در حال حاضر در تورین دریافت می کند و این نشان می دهد که دی لیخت شخصا خواهان رقم خوردن این انتقال بوده است.

مدافع هلندی یوونتوس امشب یا فردا صبح تست های پزشکی خود را انجام خواهد داد و اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، قرارداد پنج ساله این بازیکن فردا ظهر توسط باشگاه بایرن مونیخ اعلام می شود. دی لیخت در طول سه سال حضور در تورین، 117 بازی در تمامی رقابت ها برای یوونتوس انجام داد و به این تیم کمک کرد تا یک اسکودتو، یک کوپا ایتالیا و یک سوپرکاپ ایتالیا را کسب کند.

دیدگاهتان را بنویسید