جدیدترین ها

تهدید اینستاگرامی کونته؛ توخل! شانس آوردی ندیدمت!

مجله فوتبالی :آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام، با انتشار تصویری در اینستاگرامش توماس توخل را تهدید کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

تاتنهام روز گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته دوم لیگ برتر انگلیس به مصاف چلسی رفت و این بازی با تساوی 2-2 به پایان رسید، دیداری که تحت‌الشعاع درگیری‌های توخل و کونته قرار گرفت. 
این دو مربی در طول بازی بارها با یکدیگر بحث کردند و روی گل مساوی تاتنهام و خوشحالی پس از گل سرمربی ایتالیایی این تیم کار بالا گرفت و حساسیت هر دو طرف دو چندان شد. 
این درگیری‌ها پس از سوت پایان بازی هم ادامه داشت و وقتی کونته برای دست دادن با توخل و رفتن به سمت رختکن به سوی او رفت، با عکس‌العمل عجیبی از طرف این مربی آلمانی روبرو شد که حاضر نبود دست او را ول کند و در نهایت دو طرف با دخالت سایر اعضای کادر فنی و بازیکنان کوتاه آمدند. 

حالا سرمربی تاتنهام ویدیویی را از خوشحالی توخل پس از گل دوم تیمش منتشر کرده و پیامی تهدیدآمیز برای او ارسال کرده است. 
سرمربی چلسی برای تلافی شادی پس از گل کونته، با سرعتی باورنکردنی طول زمین را دوید و از کنار این مربی نیز عبور کرد تا خوشحالی‌ کنایه‌آمیزی از به ثمر رسیدن گل دوم تیمش نشان دهد. 

کونته با انتشار این تصویر در استوری اینستاگرامش نوشت:« شانس آوردی که تو را ندیدم! وگرنه یک پشت‌پا بهت می‌زدم که لیاقتش را داشتی…»
هرچند او در پایان توضیحی که برای این ویدیو نوشته از چند شکلک خنده استفاده کرده است اما به نظر می‌رسد که درگیری بین آنها که در نهایت باعث اخراج هر دو مربی هم شد بسیار جدی باشد و احتمالا در طول فصل و رویارویی‌های بعدی دو تیم شاهد ادامه این اتفاقات خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید