جدیدترین ها

گل‌گهری‌ها همچنان به فکر نوید عاشوری

مجله فوتبالی :روز گذشته در حاشیه آخرین تمرین تیم فوتبال گل‌گهر بار دیگر هواداران سیرجانی به نوید عاشوری دلداری دادند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.هفته‌ای که گذشت نوید عاشوری هافبک همدانی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان در غم از دست دادن برادرزاده‌اش به سوگ نشست تا پیش از مصاف حساس برابر سپاهان اردوی تیم را برای شرکت در مراسم خاکسپاری ترک کند.
با این حال عاشوری که زننده  اولین گل فصل گل‌گهر در لیگ بیست و دوم هم به شمار می‌رود و در میان بازیکنان کلیدی تیم قرار دارد، قبل از مسابقه تیمش به سیرجان بازگشت و البته با صلاحدید امیر قلعه‌نویی و به دلیل عدم حضور در تمرینات از روی نیمکت کار را آغاز کرد.
قلعه‌نویی اما درنیمه دوم وقتی دید تیمش در میانه زمین به نیروی تقویتی نیاز دارد عاشوری را به زمین فرستاد و اولین لمس توپ این بازیکن پس از برخورد به پای داسیلویرا به گل اول گل‌گهر تبدیل شد و در ادامه هم با ارسال کرنری دقیق به محوطه جریمه زمینه‌ساز گل زیبای علی علیزاده شد.
عاشوری که حالا سیرجانی‌ها هم در آخرین تمرین به ابراز همدردی به او پرداخته‌اند، در میکسدزون خبری ورزشگاه قاسم سلیمانی نیز با چشمانی خون‌بار مقابل دوربین خبرنگاران ایستاد و تلاش زیادی نمی‌خواست تا بتوان فهمید که خانواده این بازیکن و خودش چه روزهای سختی را تجربه می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید