جدیدترین ها

طارمی: ما یک تیم هستیم و وظیفه من گلزنی است

مجله فوتبالی :مهاجم ایرانی پورتو پس از درخشش برابر ماریتیمو، اظهار داشت که گلزنی وظیفه اوست. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 پس از درخشش برابر توندلا در دیدار سوپرجام، مهدی طارمی به عملکرد خوب خود با لباس پورتو ادامه داد و در هفته نخست از فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر پرتغال، دو بار دروازه ماریتیمو را باز کرد تا مدافع عنوان قهرمانی با پیروزی 5 بر یک، شروع پرقدرتی داشته باشد.

در پایان این دیدار مهدی طارمی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. او درباره کسب این عنوان و دریافت جایزه MVP بازی گفت: اول از همه بابت دریافت این جایزه تشکر می کنم. این جایزه برای من خیلی خوب است و خوشحالم. من سخت برای تیمم کار و تلاش می‌کنم.

طارمی سپس در پاسخ به این سوال که چه حسی نسبت به حضور هواداران در ورزشگاه دارد پاسخ داد: وقتی در مقابل هواداران خودمان بازی می‌کنیم، تیم همیشه بسیار هیجان زده است. آنها برای باشگاه پورتو باورنکردنی و بسیار مهم هستند. خوب است که می‌توانیم با قدرت ادامه بدهیم و پیروز شویم.

مهاجم ایرانی سپس درباره این موضوع که با وجود جدایی چندین ستاره مهم اما پورتو همچنان به پیروزی‌هایش ادامه می دهد اظهار داشت: پاسخ من به سوال شما این است: ما یک تیم هستیم. مهم نیست چه کسی گل می زند، چه کسی از ابتدا به زمین می رود، چه کسی به عنوان بازیکن تعویضی می‌آید و چه کسی اصلا بازی نمی‌کند. ما یک تیم به معنای واقعی کلمه هستیم.

طارمی در پایان درخصوص اینکه در دو بازی ابتدایی فصل (سوپر جام و دیدار هفته نخست فصل جدید) چهار گل به ثمر رسانده است گفت: وظیفه من گلزنی است و تلاش کنم تا همیشه بهترین عملکردم را نشان دهم و این روند ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید