جدیدترین ها

ناگلزمان:بدون لواندوفسکی تاکتیک جدید خواهیم داشت

مجله فوتبالی :یولیان ناگلزمان، سرمربی جوان بایرن مونیخ قصد دارد از تاکتیک جدیدی در این فصل برای تیمش استفاده کند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

رابرت لواندوفسکی، ستاره گلزن و سابق بایرن مونیخ بعد از سپری کردن هشت سال فوق العاده در این باشگاه و دستیابی به همه افتخارات فردی و تیمی، از بایرن جدا شد و لباس بارسلونا را به تن کرد. باواریایی‌ها بامداد امروز در دیداری دوستانه موفق شدند 2-6 از سد دی سی یونایتد گذر کنند و یولیان ناگلزمان در پایان این بازی تاکتیک جدید تیمش در بخش هجومی را تشریح کرد.

یولیان ناگلزمان در مورد سبک بازی تیمش بدون رابرت لواندوفسکی گفت: “همانطور که پیش از این نیز اشاره کرده بودم، ما می‌خواستیم سبک متفاوتی را برای تیم خود امتحان کنیم، اما تردیدی وجود ندارد که رابرت لواندوفسکی یک مهاجم بزرگ محسوب می‌شود. 

ما می‌خواهیم بازیکنان هجومی تیم سریع حرکت کنند و بتوانند به عمق دفاع حریف بزنند تا این طریق شرایط برای مدافعان تیم مقابل سخت‌تر بشود. همکاری متقابل بین مهاجمان بایرن مونیخ نقش مهمی در تاکتیک ما در فصل جدید خواهد داشت.

علت بازی نکردن جمال موسیالا مقابل دی سی یونایتد؟ این بازیکن دچار یک آسیب دیدگی عضلانی شد و برای درمان خود جلسه تمرینی کاملی داشت که به خوبی آن را سپری کرد ما می‌خواهیم از تکرار مصدومیت بازیکنان خود جلوگیری کنیم و شاید جمال موسیالا دقایقی در دیدار دوستانه مقابل منچسترسیتی در ترکیب بایرن مونیخ قرار بگیرد.

درخشش و گلزنی مارسل سابیتزر؟ او یکی از بهترین بازیکنان تیم در اردوی پیش فصل بایرن مونیخ بوده است. عملکرد مارسل سابیتزر در تمرینات و بازی امروز مقابل دی سی یونایتد بسیار خوب بود و در مجموع او بازیکن فوق العاده‌ای است.”

دیدگاهتان را بنویسید