جدیدترین ها

آتالانتا 1-1 میلان: اولین لغزش قهرمان

مجله فوتبالی :میلان در دیداری خارج از خانه مقابل آتالانتا به تساوی 1-1 رضایت داد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

شاگردان استفانو پیولی که در هفته اول مقابل اودینزه به پیروزی رسیده بودند، در دیدار امشب برابر آتالانتا به کسب یک امتیاز رضایت دادند.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند اما دقایق ابتدایی بدون اینکه موقعیت خاصی روی دروازه‌ها ایجاد شود، سپری شد. 
بازی به همین ترتیب ادامه داشت تا اینکه در دقیقه 23، میلان صاحب اولین موقعیت جدی بازی شد. روی ارسال خطرناک تئو هرناندز بود که توپ در سمت راست به جونیور مسیاس رسید اما ضربه او به تور کنار دروازه آتالانتا برخورد کرد.
شش دقیقه بعد، تیم میزبان روی اولین موقعیت جدی‌اش در این دیدار به گل رسید. یواکیم مایله، وینگ-بک چپ آتالانتا، با یک پاس دقیق، روسلان مالینوفسکی را پشت محوطه جریمه میلان صاحب موقعیت کرد و او هم با یک شوت محکم، آتالانتا را پیش انداخت.
بعد از این گل میلانی‌ها پیش کشیدند و در دقایق پایانی نیمه اول ابتکار عمل را در دست داشتند اما نتوانستند موقعیت خاصی روی دروازه حریف ایجاد کنند و نیمه اول با برتری 1-0 آتالانتا به پایان رسید.

نیمه دوم را میلان بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه 50، روی ارسال اسماعیل بن ناصر، پی‌یر کالولو با ضربه سر دروازه میزبان را باز کند اما ضربه او از بالای دروازه به بیرون رفت.
حملات میلانی‌ها ادامه پیدا کرد و بازیکنان این تیم چند بار تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفتند تا اینکه سرانجام در دقیقه 68، بن ناصر دروازه آتالانتا را باز کرد. ستاره الجزایری که با پاس ساله‌ماکرز درون محوطه جریمه آتالانتا صاحب توپ شده بود، با یک شوت محکم دروازه حریف را باز کرد.

بعد از این گل تیم میزبان پیش کشید و در دقایق پایانی، بازیکنان این تیم بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در نهایت، توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

دیدگاهتان را بنویسید