جدیدترین ها

علی‌نژاد: سپاهان بهترین انتخاب بود

مجله فوتبالی : وینگر جدید سپاهان امیدوار است بتواند مسیر پیشرفت خود را در این تیم ادامه بدهد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

محمد علی‌نژاد که پس از سه سال حضور در آلومینیوم اراک تصمیم به جدایی از این تیم گرفت و با وجود مخالفت با حضورش در استقلال و تراکتور، در نهایت با صدور رضایت‌نامه‌اش راهی سپاهان شد، ابراز امیدواری کرد بتواند همراه این تیم بهترین شرایط را تجربه کند.

علی‌نژاد پس از عقد قرارداد با سپاهان برای هواداران این تیم نوشت:

«درود بر سپاهانی‌های عزیز
از حضورم در این تیم بزرگ بسیار خوشحالم چراکه پوشیدن پیراهن سپاهان برای من افتخار بزرگیست. باشگاهی کاملا حرفه‌ای؛ که با مدیریت کاربلد و حمایت هواداران فهیم خود، همواره مسیر درستی طی کرده و شرایطی در تمام این سال‌ها داشته که هر ورزشکاری آرزوی عضویت در آن را داشته و دارد.
من هم جانانه مشتاق پیشرفت و درخشش در این تیم هستم تا بهترین اتفاقات را برای خودم و طلایی‌ها رقم بزنم.
معتقدم بهترین انتخاب را داشته‌ام و مطمئنم در کنار مردم مهمان‌نواز اصفهان که در دو روز اخیر با پیام‌های محبت‌آمیزشان من را شرمنده خودشان کرده‌اند، بهترین سال‌های فوتبالی خود را خواهم داشت.
از اعتماد آقای مورایس سپاسگزارم و از جان و دل جواب اعتمادشان را می‌دهم.
از آقایان ساکت و فتاحی که در مسیر سپاهانی شدنم کمک بسیاری کردند، متشکرم و امیدوارم آنها را سربلند کنم و باعث خوشحالی ایشان و هواداران دوست‌داشتنی سپاهان شوم.
به امید روزهای خوب برای هم، کنار هم!»

دیدگاهتان را بنویسید