جدیدترین ها

توهین هواداران به دی‌یونگ؛ دستمزدت را کم کن احمق!

مجله فوتبالی :هواداران بارسا امروز در زمان ورود فرانکی دی‌یونگ به مجموعه تمرینی باشگاه راه را بر او سد کرده به دلیل عدم موافقت ستاره هلندی با کاهش دستمزدش به او اعتراض کردند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید. امروز ورودی مجموعه تمرینی بارسلونا شاهد اتفاقی عجیب بود: درگیری لفظی هواداران بارسا و فرانکی دی‌‌یونگ، هافبک هلندی این تیم. درست در روزهایی که شایعات درباره آینده دی‌یونگ به اوج رسیده هواداران باشگاه کاتالان او را به دلیل عدم موافقت با کاهش دستمزدش هدف اعتراض قرار دادند.

اعتراض هواداران بارسا به قراردادی برمی‌گردد که دی‌یونگ در سال 2019 با این باشگاه امضا کرد. زمانی که خبری از مشکلات اقتصادی باشگاه نبود و بحران اپیدمی کرونا از راه نرسیده بود. هواداران اسپانیایی که در مقابل مجموعه تمرینی باشگاه‌شان منتظر بودند تا دی‌یونگ از راه برسد با لحنی توهین‌آمیز با او صحبت کرده و گفتند:” دستمزدت را کم کن احمق!”

علت اعتراض هواداران ظاهرا به شایعات اخیر برمی‌گردد که مدعی است بارسلونا از ستاره هلندی خواسته یا باشگاه را ترک کند یا کاهش قابل توجه دستمزدش را بپذیرد.

دی‌یونگ تا این لحظه به صورت علنی از تصمیم خود صحبت نکرده اما اکثر گزارشها حاکی است او تمایلی به ترک کردن بارسا ندارد و با وجود شرایط دشوار در نوکمپ ترجیح می‌دهد به حضور در کاتالونیا ادامه دهد.

 

دیدگاهتان را بنویسید