جدیدترین ها

رضایی: مس قادر به رقابت مالی با دیگر رقبا نیست

مجله فوتبالی :سرمربی مس شهربابک از شرایط مالی در نظر گرفته شده برای این باشگاه در مسیری که در اهداف‌شان قرار گرفته، ناراضی است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

وحید رضایی در چهارمین فصل حضورش در مس شهربابک به جاه‌طلبی دیگری فکر می‌کند اما مدعی است شرایط نابرابری را با دیگر تیم‌های مدعی پیش رو دارند. سرمربی مس شهربابک که دو صعود را به همراه این تیم از لیگ دسته دوم تا لیگ آزادگان رقم زده، اکنون امیدوار است علیرغم شرایط نابرابری که در آن قرار گرفته‌اند، بتوانند فصل آتی را با موفقیت دنبال کنند.

او درباره شرایط مس شهربابک اینطور توضیح می‌دهد: خوشبختانه اردوی خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و توانستیم بازیکنانی که مدنظرمان بود را تا حد زیادی جذب کنیم. بازیکنان خوبی داریم و به کیفیت تک تک آنها ایمان دارم و مطمئنم که قادر به انجام کارهای بزرگی خواهند بود.

رضایی با اشاره به برپایی اردوی این تیم در تهران گفت: دیدارهای تدارکاتی را بر مبنای تفکرات تاکتیکی که مدنظرمان بود دنبال کرده‌ایم و شرایط خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم. تیم رفته رفته در حال شکل‌گیری است و امیدوارم کار را به خوبی استارت زده و دنبال کنیم.

سرمربی مس شهربابک درباره شرایط مالی این تیم نیز اینطور توضیح می‌دهد: بگذارید یک چیزی بگویم؛ ما بهترین تیم در سطح دوم رقابت‌های لیگ این فصل از حیث مالی هستیم. ما با هیچ بازیکنی بالاتر از عرف مالی قرار نبسته‌ایم. اما متاسفانه شاهد این هستیم که خیلی از تیم‌ها در رقابت مالی و جذب بازیکنان، ارقامی را اعلام می‌کنند که شاید تنها در لیگ برتر شاهد آن باشیم. شهربابک یک منطقه محروم محسوب می‌شود و فوتبال توانسته طی فصول اخیر یک هیجان و جو مثبت در این شهر ایجاد کند. انتظار ما این بود که نگاه ویژه‌تری به این تیم داشته باشند و از حیث مالی بودجه‌ای در راستای اهدافی که باید دنبال آن باشیم در نظر گرفته شود. دیگر تیم‌های صنایع مس با بودجه‌ بهتری آماده لیگ می‌شوند و این مساله در بین تیم‌های رقیب ما هم کاملا قابل مشاهده است و آنها با بازیکنان با ارقام بالاتری در حال مذاکره هستند. با این حال من به تیم و تک تک بازیکنانم ایمان دارم و در طول فصل امیدوارم مشکلات عجیبی فصل گذشته را تکرار نکنند و بتوانیم با تکیه بر شرایط فنی به اهداف‌مان نزدیک شویم.

دیدگاهتان را بنویسید