جدیدترین ها

دژاگه جایگزین بازیکنی که در خارج غیب شد!

مجله فوتبالی :مدیرعامل فولاد اعلام کرد که یکی از بازیکنان این تیم با جود توافق با باشگاه، چند روزی است که غیب شده و قرار است دژاگه جانشین او شود. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

حضور اشکان دژاگه در اردوی تیم فولاد، یکی از خبرهای داغ روز گذشته بود. ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران که سابقه بازی در لیگ برتر انگلیس و بوندس لیگا را دارد، در آستانه پوشیدن پیراهن فولاد است تا این تیم اهوازی به دومین تیم ایرانی او در عرصه باشگاهی تبدیل شود.

جذب اشکان به همان اندازه که هیجان انگیز بود، ماجرای جالبی هم داشت. گویا باشگاه فولاد بعد از اینکه خبری از پاتوسی نشده و این بازیکن برخلاف قرار قبلی هنوز در اردوی ترکیه حضور نیافته، دست به کار شده و جانشین او را به اردوی خود اضافه کرده اند. مدیرعامل فولاد امروز در این مورد صحبت کرد، البته او نامی از پاتوسی نبرد اما کدهایی که داد، ما را به هافبک افریقایی فولاد می رساند. پاتوسی یکی از گزینه های تمدید باشگاه فولاد بود اما گویا شرایط به گونه‌ای دیگر در حال رقم خوردن است.

حمیدرضا گرشاسبی که میهمان تلفنی برنامه در انتهای الوند بود، در خصوص جذب دژاگه گفت: “یکی از بازیکنان مورد نظر آقای نکونام برای پستی که دژاگه در آن بازی می کند در خارج از کشور حضور دارد. او که سال پیش هم با ما بود بعد از اینکه صحبت و توافقات انجام شد، یهو غیب شد و نتوانستیم تا الان پیدایش کنیم. به خاطر ترمیم پست یاد شده، صحبت هایی با اشکان دژاگه داشتیم که امروز، نتیجه مشخص خواهد شد.

مدیرعامل فولاد، نامی از پاتوسی نبرد اما بر اساس گفته های گرشاسبی، در حال حاضر تنها هم پستی دژاگه که فصل قبل در فولاد بود، بعد از پایان فصل ایران را ترک کرد و هنوز در اردوی ترکیه حضور ندارد، پاتوسی است. باید دید نکونام که سال  قبل یکی از حامیان هافبک آفریقایی تیمش بود آیا طبق آن چه که مدیرعامل باشگاه گفت، دژاگه را جانشین او می کند یا شاهد حضور همزمان این دو در تیم و رقابتی داغ برای فیکس شدن خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید