جدیدترین ها

لیورپول برای دربی آماده نبود و این نابخشودنی است!

مجله فوتبالی :جیمی کاراگر، مدافع سابق لیورپول، به شدت از عملکرد بازیکنان این تیم برابر منچستریونایتد انتقاد کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.لیورپول شب گذشته برای برگزاری آخرین دیدار از هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس به مصاف منچستریونایتد رفت و با نتیجه 1-2 در این بازی شکست خورد. 
شاگردان یورگن کلوپ که از دو بازی ابتدایی فصل تنها دو امتیاز کسب کرده بودند با قبول این شکست در رده شانزدهم جدول رده‌بندی جای گرفتند و یونایتد که تا پیش از این بازی با دو شکست در قعر جدول قرار داشت به چهاردهم رفت. 
کاراگر پس از پایان بازی به اسکای اسپورت گفت:« لیورپول برای دربی آماده نبود و این نابخشودنی است. این موضوع باید باعث نگرانی یورگن کلوپ شود. بازی امشب کاملا با بازی برابر فولام یا کریستال پالاس متفاوت بود.»

او با مقایسه شرایط این تیم با وضعیت خوب منچسترسیتی اظهار داشت:« فاصله بین سیتی و لیورپول همین حالا هم بسیار زیاد به نظر می‌رسد اما لیورپول در حال حاضر نباید به سیتی فکر کند. آنها باید به خودشان فکر کنند و سعی داشته باشند که بار دیگر به مسیر درست برگردند. آنها شروع بسیار ضعیفی در لیگ داشتند. این چیزی است که هرگز از آنها انتظار نمی‌رفت.»
این مدافع سابق لیورپول با انتقاد از عملکرد بازیکنان لیورپول اضافه کرد:« این تیم استاندارد بالایی را نشان داده است اما حالا میلیون‌ها مایل از آن فاصله دارد. این موضوع در بازی امشب و بازی مقابل فولام هم به وضوح دیده شد. می‌توان شکست در یک بازی فوتبال را پذیرفت اما نحوه شکست خوردن لیورپول و سبکی که آنها با استفاده از آن لیگ را شروع کرده‌اند واقعا خوب و قابل پذیرش نیست.»

کاراگر از نمایش ویرژیل فن دایک هم انتقاد کرد و گفت:« او به عنوان یک مدافع میانی در اکثر موارد امتیاز کامل می‌گیرد. این که او مدام خودش را زمین نمی‌اندازد اتفاق خوبی است اما زمانی که با موقعیت بحرانی مواجه هستی باید خودت را جلوی توپ بیاندازی! باید تا جایی که می‌شود تلاش کنی، نه این که بایستی و نگاه کنی!»

دیدگاهتان را بنویسید