جدیدترین ها

ستایش صادق محرمی توسط سرمربی کروات

مجله فوتبالی :صعود دیناموزاگرب به دور اصلی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در حضور صادق محرمی رقم خورد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

تیم فوتبال دیناموزاگرب شب گذشته موفق شد بعد از حضور صادق محرمی، مدافع ملی پوش ایرانی در ترکیب تیمش در وقت‌های اضافه از سد بودوگلیمت عبور کرد تا بعد از دو سال بار دیگر در چمپیونزلیگ حاضر شود.
آنته چاچیچ، سرمربی دیناموزاگرب که برای کشیده نشدن کار بازی به ضربات پنالتی در دقایق پایانی دست به تعویض زده بود، از عملکرد بازیکنان جانشین از جمله صادق محرمی به‌وجد آمده و آنها را تحسین کرد.
چاچیچ در خصوص محرمی و بازیکن تعویضی دیر گفت:”ما مقابل تیمی بازی کردیم که خوب بازی می‌کند. در نیمه دوم مشکلات ارتباطی داشتیم و اجازه دادیم آنها مسلط شوند. در وقت اضافه باید دوباره تغییر می‌دادیم، بازیکنان جدید سیستم را تغییر دادند و خیلی خوب بازی کردند. درمیچ، بوچکای، محرمی. و امرلی.”
محرمی که از ابتدای وقت‌های اضافی وارد زمین شده بود، حملات پلگرینو و سالتنس را به‌خوبی مهار کرد و با جلوگیری از فشار جناح چپ بودوگلیمت، نقش پررنگی در تغییر روند بازی داشت. مدافع راست تیم ملی فوتبال ایران این فرصت را دارد تا با تجربه فضای چمپیونزلیگ پیش از جام جهانی، موقعیت بهتری را در جام جهانی در پیش داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید