آخرین اخبار نقل و انتقالات

رسمی؛ ستاره بلژیکی سابق لیورپول با قراردادی 4 ساله به میلان پیوست

مجله فوتبالی : ستاره ملی‌پوش بلژیکی سابق لیورپول با امضای یک قرارداد چهار ساله به صورت رسمی به باشگاه ایتالیایی آث میلان ملحق شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

دیووک اوریگی، بازیکن تیم ملی فوتبال بلژیک و ستاره سابق خط حمله باشگاه انگلیسی لیورپول که با اتمام قرارداد خود با بندرنشینان انگلیس، با میلانی‌ها به توافق نهایی دست یافته است، بعد از گذشت چند روز که از ورودش به کشور ایتالیا می‌گذرد، سرانجام شب گذشته مراحل اولیه ماجراجویی خود با باشگاه میلان را انجام و این ماجراجویی خود را آغاز کرد. این ملی‌پوش بلژیکی در طول روزهای گذشته وارد خاک کشور ایتالیا شده است تا زندگی جدید خود در این کشور را با باشگاه معروف و پر هوادار میلان آغاز کند.

شروع رسمی دیووک اوریگی با باشگاه آث میلان ایتالیا بعد از پشت سر گذاشتن آزمایشات و تست‌های پزشکی و آمادگی جسمانی روسونری انجام شد بعد از سپری کردن آن‌ها، این بازیکن برای امضای قرارداد با مقامات روسونری وارد کازا میلان شد. قرارداد دیووک اوریگی به مدت چهار سال با مقامات باشگاه آث میلان ایتالیا اعتبار خواهد داشت و در طی این مدت، مدیران روسونری پرداخت حقوق و دستمزدی به مبلغی معادل رقم سه و نیم میلیون یورو به ازای هر فصل به این بازیکن بلژیکی تیم خود را تعهد خواهند کرد.

تست‌های پزشکی و آمادگی جسمانی دیووک اوریگی در آخرین ساعات عصر روز گذشته به پایان رسید و این بازیکن ملی‌پوش و بلژیکی جدید میلان برای امضای قرارداد خود با مسئولان این باشگاه ایتالیایی وارد کازا میلان شد. مدیریت باشگاه آث میلان ایتالیا نیز با انتشار یک بیانیه در وب‌سایت رسمی خود خبر انجام این معامله و نهایی شدن این انتقال را رسما تایید کرد که بر اساس آن، دیووک اوریگی تا ژوئن سال 2026 میلادی با مقامات و مدیران باشگاه آث میلان ایتالیا قرارداد خود را امضا کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید