جدیدترین ها

قطعی؛ ستاره ایتالیایی، خرید جدید تیم مورینیو

مجله فوتبالی :آندره‌آ بلوتی، ستاره گلزن تورینو، امروز بخش دوم تست پزشکی خود در باشگاه را رم انجام خواهد داد و رسما به این تیم به محلق می شود. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی و باتجربه جالوروسی، در هفته های اخیر بارها تاکید کرد تیمش به یک مهاجم جدید نیاز دارد و حالا رم با آندره‌آ بلوتی، مهاجم ایتالیایی و سابق تورینو به توافق رسیده است. قرارداد این بازیکن در پایان فصل گذشته به اتمام رسیده بود و حالا بلوتی به عنوان بازیکن آزاد به رم ملحق خواهد شد. بلوتی که در 251 بازی با لباس تورینو 113 گل به ثمر رسانده، تست پزشکی خود را امروز تکمیل کرده و از فردا در تمرینات تیم جدیدش شرکت خواهد کرد.

در نامه خداحافظی بلوتی با هواداران تورینو آمده است: “هواداران عزیز، توصیف آنچه در هفت سال گذشته تجربه کردیم، دشوار است. وقتی راهی این باشگاه شدم نوجوان بودم و من با ارزش های این باشگاه رشد کردم. سعی کردم تمام تلاشم را در هر جلسه تمرینی و در هر مسابقه انجام دهم تا محبت شما را جبران کنم. ما با هم زجر کشیدیم و شادی کردیم و حالا می خواهم از شما تشکر کنم. می دانم که سکوتم به شما آسیب زده و بابت این رفتار عذرخواهی می کنم، اما برخی اتفاقات باعث شد این کار را انجام دهم.

من همیشه می خواستم از این پیراهن و رنگ ها محافظت کنم. حالا به عنوان یک مرد و به عنوان یک پدر از تورینو جدا می شوم و می‌دانم در این سال‌ها تمام تلاشم را برای این باشگاه انجام دادم. این خداحافظی همیشگی نیست و تورینو همیشه خانه من خواهد بود، برای همه چیز از شما متشکرم.”

دیدگاهتان را بنویسید