جدیدترین ها

امید وحدت خراسان به جای شهر خودرو

مجله فوتبالی :بر اساس اخبار منتشره در مشهد به نظر می‌رسد تیم امید وحدت خراسان به جای شهر خودرو در بازی‌های فصل جدید لیگ یک شرکت خواهد کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

باشگاه امید وحدت خراسان که چندی پیش محسن بنگر را به عنوان سرمربی فصل جدید خود انتخاب کرده بود در این‌باره اطلاعیه‌ای را صادر کرد:«در توافقات صورت‌گرفته میان مدیران باشگاه امید وحدت خراسان و مدیران باشگاه شهر خودرو و با نظر مالک محترم باشگاه شهر خودرو جناب آقای حمیداوی، امتیاز این تیم داخل استان ماندگار و به مجموعه امید وحدت خراسان واگذار شد. همچنین با مساعدت دکتر حمیداوی تا انجام امور حسابرسی و نقل‌و‌انتقال کامل، تیم با نام شهرخودرو در مسابقات شرکت می‌کند و بعد از انجام امور اداری، به امید وحدت تغییر نام می‌دهد.»

رقابت‌های فصل جدید لیگ یک از یکشنبه آینده آغاز می‌شود و شهر خودرو در بازی نخست میهمان تیم چوکا تالش است.

البته باید به این نکته مهم هم اشاره کرد، تیم شهر خودرو از سه پنجره نقل و انتقالاتی محروم است و مشخص نیست در فاصله 10 روز مانده به شروع بازی‌ها چگونه این تیم می‌خواهد برای فصل پیش رو آماده شود. شاید هم با واگذاری امتیاز تیم به امید وحدت خراسان این محرومیت شامل تیم جدید نشود. بازیکنان زیادی در روزهای گذشته از تیم شهر خودرو جدا شدند.

دیدگاهتان را بنویسید