جدیدترین ها

ژاوی بالاخره پرواز کرد؛ آماده حضور در ال‌کلاسیکو

مجله فوتبالی :ژاوی، سرمربی جوان بارسلونا بالاخره بعد از چند روز تاخیر به اردوی تیمش ملحق شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

ستاره‌های باشگاه بارسلونا در روزهای اخیر برای برگزاری تور پیش فصل خود، بدون سرمربی راهی ایالت متحده شده بودند و بالاخره این مشکل غیرمنتظره حل شد. پرواز ژاوی هرناندز، سرمربی جوان باشگاه بارسلونا که به دلیل مشکلات صدور ویزای خود نتوانسته بود تور آمریکا را در کنار تیم بارسلونا آغاز کند، پس از یک پرواز هشت و نیم ساعته، حدود ساعت 19:45 به وقت محلی در فرودگاه بین المللی میامی فرود آمد. 

ژاوی شهر مادرید را با دو ساعت تاخیر ترک کرد و بعد از طی کردن مسیر طولانی به ایالت متحده رسید. ژاوی حالا از مسیر زمینی در حال ملحق شدن به اردوی تیمش در شهر میامی و زیر نظر گرفتن تمرینات پیش فصل بلوگرانا است. بارسلونا امشب در فورت لادردیل مراسمی در پیش دارد. این برنامه از سوی کمپانی اسپاتیفای و با حضور بازیکنان و مدیران بارسلونا برگزار می‌شود و به نظر می‌رسد ژاوی نیز در این مراسم شرکت خواهد کرد. 

کاروان اعزامی بارسلونا به ایالت فردا ساعت 11 صبح راهی لاس وگاس می‌شود و خود را برای دیدار شنبه هفته بعد مقابل رئال مادرید آماده کند. ژاوی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از ال کلاسیکو حاضر خواهد شد و برای اولین‌بار در این فصل روی نیمکت بارسلونا خواهد نشست. کاتالان‌ها چند روز قبل بدون حضور ژاوی در دیداری دوستانه با 6 گل از سد اینتر میامی عبور کردند.

دیدگاهتان را بنویسید