جدیدترین ها

شماره 7 پرسپولیس؛ فانتزی، پرحرف و برنامه‌ریز

مجله فوتبالی :سروش رفیعی در بازگشت به پرسپولیس دوباره شماره ۷ را به تن کرده تا تلاش کند خاطرات بد وارثان این پیراهن را پاک کند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

در لیگ نوزدهم جونیور براندائو برزیلی پس از پیوستن به پرسپولیس یک درخواست غیر منتظره داشت؛ او می‌خواست با شماره ۷ سرخ‌ها به میدان برود و به این مهم هم دست یافت اما کوچکترین فایده‌ای برای قرمزها نداشت و بدون گل زده این تیم را ترک کرد.

این بازیکن برزیلی به آخرین شماره ۷ پرسپولیس تبدیل شد و پس از آن گفته می‌شد این باشگاه شماره‌ای که سال‌ها بر تن علی پروین بوده بایگانی کرده است، تاجاییکه حتی درخواست عیسی آل‌کثیر برای پوشیدن آن رد شده بود.

اما با بازگشت رفیعی به پرسپولیس بار دیگر سرخ‌ها در لیست خود بازیکنی با شماره ۷ خواهند داشت. او در دو مقطع کوتاه لیگ شانزدهم و هجدهم نیز هفت می‌پوشید و شاید اگر کسی غیر از رفیعی این درخواست را می‌کرد، باشگاه به راحتی آن را رد می‌کرد.

حالا سروش بار دیگر فرصت پیدا کرده در پرسپولیس و با این شماره خاص و حساس که تعداد بسیار زیادی از بازیکنان با پوشیدن آن ناکام بوده‌اند بازی کند. رفیعی روز گذشته شماره هفت را در بازی دوستانه مقابل تیم ملی امید به تن داشت و پشت تک مهاجم ترکیب پرسپولیس بازی می‌کرد. بازیکن طراحی که در بازگشت به پرسپولیس همانند بیرانوند با دیگران زیاد صحبت می‌کند و یکی از باتجربه‌های ترکیب نیز محسوب می‌شود‌.

باید دید رفیعی در بازی‌های رسمی چه عملکردی با پیراهن مورد توجه پرسپولیسی‌ها خواهد داشت. بدون شک برای کمتر بازیکنی فرصت بازی در سه مقطع در پرسپولیس با پیراهن محبوبش فراهم می‌شود‌ و همین موضوع رفیعی را در موقعیتی خاص قرار می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید