جدیدترین ها

سیاوش یزدانی از خدمت معاف شد

مجله فوتبالی :سیاوش یزدانی سرانجام موفق شد معافیت خود را از خدمت سربازی دریافت کند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

یزدانی که از اوایل نیم فصل دوم لیگ برتر به خدمت سربازی مشمول شد و به اجبار استقلال را ترک کرد، بعد از چند ماه دوندگی و تلاش سرانجام معافی گرفت.

این مدافع بعد از جدایی از استقلال به ملوان رفت اما چندروز بیشتر در تمرینات این تیم شرکت نکرد و حتی یک دقیقه هم در لیگ یک برای این تیم به میدان نرفت. یزدانی طی ماه های گذشته با هیچ تیمی تمرین نکرد و عضو تیمی نبود و فقط در مراسم های پادگان انزلی حاضری خود را می زد تا روزهای خدمت را بگذراند.

در تمام این ایام اما این بازیکن باتجربه برای معافیت از خدمت سربازی تلاش کرد و حالا بالاخره موفق شد تاییدیه معافیت خود را از سازمان نظام وظیفه دریافت کند.

سیاوش چند روز قبل به تمرینات ملوان رفته بود اما در نهایت مازیار زارع سرمربی انزلی‌چی ها نامه عدم نیاز او را به باشگاه داد تا وضعیتش نامشخص شود.در نهایت اما این بازیکن که برای گرفتن کفالت پدرش اقدام کرده بود، توانست معافی خود را دریافت کند.

با توجه به این اتفاقات سیاوش یزدانی که از قراردادش با استقلال یک و نیم فصل باقی مانده، بازیکن این تیم محسوب می‌شود و برای تعیین تکلیف خود باید به سراغ مدیران باشگاه برود. از سوی دیگر لیست بزرگسالان استقلال کاملا پر شده و وضعیت او نامشخص است. در صورتی که سیاوش بخواهد به استقلال برگردد، باید یک بازیکن از لیست خارج شود.

باید منتظر ماند و دید در نهایت یزدانی که از خدمت سربازی رها شده چه سرنوشتی پیدا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید