جدیدترین ها

پایان؛ واپسین روز لواندوفسکی در بایرن مونیخ!

مجله فوتبالی :رابرت لواندوفسکی، ستاره باتجربه بایرن مونیخ امروز با بازیکنان و کادر فنی این تیم وداع کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

به نظر می رسد بالاخره توافق بین دو باشگاه بایرن مونیخ و بارسلونا برای انتقال رابرت لواندوفسکی به لالیگا انجام شده و این مهاجم 34 ساله و لهستانی از ابتدای فصل بعد برای بلوگرانا به میدان خواهد رفت. علیرغم عدم تمایل بایرن مونیخ به فروش این ستاره ارزشمند، خود رابرت لواندوفسکی به شدت خواهان رفتن به بارسلونا بود و در نهایت با اصرار این بازیکن، چاره ای جز توافق پیش روی مدیران باشگاه آلمانی نماند.

رابرت لواندوفسکی در پایان تمرین امروز بایرن مونیخ از هم‌تیمی‌های خود خداحافظی کرد. گفته می‌شود او فردا به بارسلون خواهد رفت تا کارهای نهایی قرارداد خود را تکمیل کند. این ستاره لهستانی پس از آخرین تمرین خود در کمپ بایرن مونیخ، تک تک بازیکنان و اعضای کادرفنی را در آغوش گرفت و وداعی دوستانه و صمیمی با همه اعضای باشگاه داشت. قبل از شروع این جلسه تمرینی، یولیان ناگلزمان همه بازیکنان را جمع و برای دقایقی با آنها صحبت کرد، سپس در ادامه لواندوفسکی نیز صحبت کرد و در پایان توسط همه حاضران در تمرین بایرن مونیخ تشویق شد.

بدین ترتیب دوران هشت ساله حضور رابرت لواندوفسکی در ترکیب بایرن مونیخ با ثبت آماری خیره کننده و زدن بیش از 340 گل برای این باشگاه به اتمام رسید. حالا رابرت لواندوفسکی رهبر پروژه ژاوی در بارسلونا خواهد بود و هواداران این باشگاه امیدوارند با تکیه بر درخشش این ستاره گلزن، فصل بعد به موفقیت های بزرگی دست یابند.

دیدگاهتان را بنویسید