جدیدترین ها

عثمان دمبله در تمرین پیش فصل بارسلونا

مجله فوتبالی : با وجود اینکه تمدید قرارداد عثمان دمبله با بارسلونا رسمی نشده اما او دیروز در کمپ تمرینی تیم حاضر شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

تمدید قرارداد عثمان دمبله مراحل پایانی خود را طی می کند و هر لحظه امکان دارد به صورت رسمی اعلام شود. تنها جزئیاتی اندک باقیمانده تا ستاره فرانسوی دو سال دیگر هم در بارسلونا ماندگار شود. او از دو هفته پیش دیگر قراردادی با بارسا ندارد و بازیکن آزاد است ولی در نهایت با قبول پیشنهاد تمدید باشگاه که از ژانویه آن را دریافت کرده بود، تصمیم گرفت به اعتماد ژاوی پاسخ مثبت بدهد.

 دمبله دیروز در کلینیک باشگاه حاضر شد و تست پزشکی داد. او سپس به کمپ تمرینی هم رفت تا با هم تیمی‌های خود خوش و بش کند. در ویدیوی منتشر شده از سوی اوبامیانگ(در استوری اینستاگرام) مشخص است که دمبله دیروز در کمپ خوان گامپر حضور داشت. البته ستاره فرانسوی چون هنوز با بارسا قرارداد ندارد، با تیم تمرین نکرد ولی به زودی شاهد این اتفاق هم خواهیم بود.

او امروز نیز در کمپ خوان گامپر حاضر شده و طبق ادعای موندودپورتیوو، با تیم تمرین نیز خواهد کرد چرا که کار تمدید قراردادش نهایی شده و تنها اعلام رسمی باقیمانده است.

دیدگاهتان را بنویسید