جدیدترین ها

پی‌اس‌جی 4-0 نانت: اولین جام با گالتیه

مجله فوتبالی :پاری سن ژرمن با پیروزی 4-0 مقابل نانت، فاتح رقابت‌های سوپرجام فرانسه شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 پاریسی‌ها که فصل قبل قهرمان رقابت‌های لیگ 1 شده بودند، امشب در دیدار سوپرجام مقابل نانت، قهرمان جام حذفی قرار گرفتند و توانستند به یک پیروزی پرگل دست پیدا کنند.
پاریسی‌ها بازی را بسیار هجومی آغاز کردند و در دقایق ابتدایی موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتند تا اینکه در دقیقه 22 لیونل مسی گل اول بازی را به ثمر رساند. روی پاس در عمق عالی از نیمار بود که مسی با دروازه‌بان حریف تک به تک شد و بعد از پشت سر گذاشتن او، با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد.

در ادامه کمی از شدت حملات پاریسی‌ها کاسته شد اما در دقایق پایانی نیمه اول بار دیگر آنها حملات دامنه داری را روی دروازه حریف ترتیب دادند و سرانجام در وقت‌های تلف شده به گل دوم رسیدند. این بار روی یک ضربه آزاد بود که نیمار با ضربه‌ای تماشایی کار را تمام کرد تا نیمه اول با حساب 2-0 به پایان برسد.

در نیمه دوم بازیکنان نانت شروع بهتری داشتند و در دقایق ابتدایی تلاش کردند تا گل های خورده را جبران کنند اما این پی اس جی بود که در دقیقه 57 به گل سوم رسید. روی یک توپ برگشتی بود که سرخیو راموس صاحب موقعیت شد و با یک ضربه پشت پای دیدنی کار را تمام کرد.

بعد از این گل بازی از تب و تاب افتاد و هر دو تیم دیگر انگیزه‌ای برای حملات بیشتر نداشتند.
تا اینکه در دقیقه 81 پی اس جی به گل چهارم رسید. خط واضح ژان شارل کاستلتو روی نیمار باعث شد تا داور علاوه بر اعلام ضربه پنالتی به سود پی اس جی، این بازیکن را هم از زمین اخراج کند. خود نیمار پشت توپ قرار گرفت و با یک ضربه آرام و دقیق حساب کار را 4-0 کرد.

در دقایق پایانی بازیکنان نانت برای کاستن از سنگینی شکست پیش کشیدند و موقعیت‌هایی هم داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و بازی در نهایت با همان چهار گل به پایان رسید و پی اس جی به اولین جام به همراه گالتیه دست پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید