جدیدترین ها

نونیز برای لحظاتی دیوانه شده بود

مجله فوتبالی :گری نویل، کاپیتان سابق منچستریونایتد، معتقد است که داروین نونیز برای لحظاتی کنترلش را به صورت کامل از دست داده بود. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

لیورپول شب گذشته در چارچوب رقابت‌های هفته دوم لیگ برتر انگلیس به مصاف کریستال پالاس رفت و به تساوی 1-1 رسید اما این بازی تحت الشعاع کارت قرمز نونیز قرار گرفت. 
این بازیکن اروگوئه‌ای که برای اولین بار بازی در آنفیلد با پیراهن لیورپول را تجربه می‌کرد، در نیمه دوم و روی درگیری با مدافع تیم حریف نتوانست کنترلش را حفظ کند و با سر ضربه‌ای به او زد که باعث شد تا داور بلافاصله او را از زمین بازی اخراج کند. 
گری نویل پس از پایان بازی به اسکای اسپورت گفت:« نونیز برای لحظاتی دیوانه شده بود. او کاملا با سر به صورت یواخیم اندرسن ضربه زد و این بازیکن با تمام وجود این ضربه را احساس کرد اما ما هنوز نمی‌دانیم که چرا او چنین کاری انجام داده است.»

او درباره تجربه‌اش از رخ دادن چنین اتفاقاتی اظهار داشت:«من هم دو یا سه بار چنین رفتارهایی در طول دوران فوتبالم داشته‌ام. ما نمی‌دانیم چرا چنین واکنشی نشان می‌دهیم. هیچ نظری در این باره نداریم. پس از اخراج با خودمان فکر می‌کنیم این چه کاری بود که من کردم. من هم چنین کاری با استیو مک منمن کرده بودم. مطمئنا کارت قرمز کاملا درست بود.»
این بازیکن سابق یونایتد با اشاره به احساسی که نونیز در حال حاضر تجربه می‌کند اضافه کرد:« وقتی به این شکل اخراج می‌شوید، تنهاترین آدم روی زمین هستید. احساس بسیار بدی است. باید در رختکن بمانید در حالی که سایر هم تیمی‌هایتان در زمین هستند. باعث ناامیدی آنها شدید و احساس بسیار بدی دارید. هرچند اطمینان دارم که سایر بازیکنان لیورپول او را تسکین خواهند داد.»

دیدگاهتان را بنویسید