جدیدترین ها

ستاره جدید یوونتوس وارد تورین شد

مجله فوتبالی :فیلیپ کاستیچ، ستاره صربستانی و 29 ساله باشگاه فرانکفورت، ساعتی قبل برای امضای قرارداد با باشگاه یوونتوس وارد شهر تورین شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

یوونتوس در پنجره نقل و انتقالاتی امسال حضور فعالی داشته و ستاره هایی چون آنخل دی ماریا، پل پوگبا و گلیسون برمر را به خدمت گرفت. اما مکس آلگری در هفته های اخیر به شدت خواهان حضور یک مهره هجومی و جدید در رختکن تیمش شده بود و حالا مدیران بیانکونری با فیلیپ کاستیچ، وینگر باتجربه و خلاق باشگاه فرانکفورت به توافق دست یافته اند.

پرواز این وینگر چپ و صربستانی ساعت 11 صبح در تورین فرود آمد و او یک ساعت بعد معاینات پزشکی خود را در کمپ باشگاه یوونتوس آغاز کرد. به نظر می رسد توافق بین طرفین با رقمی در حدود 16 الی 17 میلیون یورو به علاوه پاداش خواهد بود و این بازیکن با قراردادی تا سال 2026 راهی یوونتوس می شود. کاستیچ که چهار سال برای فرانکفورت بازی کرد، در تابستان سال گذشته نیز تلاش کرد به لاتزیو منتقل شود و حتی برای رسیدن به این هدف اعتصاب هم کرد، اما در نهایت حضور او در لیگ ایتالیا در سال جاری محقق شد.

تنها یک سال از قرارداد فیلیپ کاستیچ با فرانکفورت باقی مانده بود و در واقع باشگاه آلمانی چاره ای جز فروش این بازیکن نداشت. این ستاره صربستانی شب گذشته و در جریان شکست تیمش در سوپرجام اروپا برابر رئال مادرید در فنلاند غایب بود و صبح امروز برای نهایی کردن توافق خود با یوونتوس، راهی تورین شد.

دیدگاهتان را بنویسید