جدیدترین ها

توخل: فکر نمی‌کنم لوکاکو به چلسی برگردد

مجله فوتبالی :توماس توخل، سرمربی چلسی، تایید کرد که با پیوستن رحیم استرلینگ به این باشگاه، احتمال زیادی وجود ندارد که روملو لوکاکو به استمفوردبریج برگردد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 لوکاکو که در تابستان سال گذشته از اینتر به چلسی پیوست، پس از اینکه نتوانست انتظارات را برآورده کند، به نرآتزوری قرض داده شد و آبی‌های لندن در مقابل استرلینگ را با انتقالی 56 میلیون دلاری از منچسترسیتی به خدمت گرفتند.
چلسی در حال حاضر تور پیش فصلش را در آمریکا سپری می‌کند و توخل در پاسخ به سوالی در مورد احتمال بازگشت لوکاکو گفت:” باتوجه به این واقعیت که او قرض داده شد، البته که این احتمال وجود دارد.
نمی‌دانم این احتمال زیاد است یا نه اما این کار من نیست که در این مورد نظر بدهم. با این وجود احتمالش وجود دارد.”

گفته می‌شود چلسی شرایط روبرت لواندوفسکی را هم زیر نظر دارد و در صورتی‌که بارسا نتواند این مهاجم لهستانی را از بایرن بخرد، آبی‌های لندن برای به‌‌خدمت گرفتن او اقدام خواهند کرد. اما توخل اعلام کرد که از گزینه‌هایی که در اختیار دارد، راضی است.
” ما با مالکان باشگاه با هم تصمیم گرفتیم که اجازه بدهیم لوکاکو برود. او می‌خواست برود. او این امکان را داشت و ما اجازه دادیم برود.
ما اکنون رحیم استرلینگ را داریم که انعطاف پذیری زیادی به ما می‌دهد، جابه‌جایی بسیار زیاد و گزینه‌های تهاجمی بسیار زیادی در جلوی زمین، حتی اگر بازیکنان بیشتری به خدمت نگیریم.”

دیدگاهتان را بنویسید