جدیدترین ها

تراکتور فصل را بدون مدیرعامل شروع ‌می‌کند

مجله فوتبالی :باشگاه تراکتور با سرپرست مدیرعاملی وارد لیگ بیست و یکم خواهد شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

تراکتور در پنجمین فصل بعد از واگذاری به بخش خصوصی، با شرایطی بهتر نسبت به فصل گذشته، وارد مسابقات خواهد شد. این تیم در آغاز فصل آماده سازی، سرمربی خود را شناخت و با جذب بازیکنان مورد نظر، مهیای شروع لیگ است؛ البته به‌تازگی یک جای خالی در باشگاه تراکتور به‌وجود آمد که مربوط به بخش مدیریت است.

شایعات زیادی مبنی بر پایان کار میرمعصوم سهرابی به‌عنوان مدیرعامل تراکتور به گوش می‌رسید و این اتفاق سرانجام روز دوشنبه نهایی شد. باشگاه تراکتور با قبول استعفای مدیرعامل خود، ایوب بهتاج را به‌عنوان سرپرست مدیرعاملی معرفی کرد.

انتخاب بهتاج به‌عنوان سرپرست، نه مدیرعامل، نشان می‌دهد که باشگاه تراکتور هنوز به جمع بندی لازم برای پیمودن مسیر سخت لیگ بیست و دوم با مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی نرسیده است. به این‌ترتیب تیم فوتبال این باشگاه فصل جدید را بدون مدیرعامل و با سرپرست مدیرعاملی شروع خواهد کرد.

تغییرات مدیریتی مکرر، بخشی جدا نشدنی از باشگاه تراکتور در طول فصل‌های اخیر بوده و این باشگاه یکی از رکوردداران به شمار می‌رود. جالب اینجاست که هم سهرابی و هم بهتاج، علاوه‌بر این مقطع، پیش از این نیز یک‌بار تجربه مدیریت در تراکتورِ خصوصی را داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید