پرحاشیه ترین ها

آلبرت بنیجس: مدیر سابق آکادمی بارسلونا متهم به سوء استفاده جنسی از کودکان است

مجله فوتبالی : ژاوی، سرمربی بارسلونا گفت که از اتهامات وارده به آلبرت بنیجس، که هر گونه تخلفی را رد کرده است، “متعجب و حیرت زده” است. خوان لاپورتا، رئیس باشگاه بارسلونا گفت که باشگاه در حال بررسی اطلاعات مربوط به این پرونده است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

بر اساس گزارش رسانه های کاتالونیا، مدیر سابق تیم های جوانان بارسلونا به سوء استفاده جنسی از کودکان متهم شده است.

مقامات شمال شرقی اسپانیا پس از آن که روزنامه ARA گزارش داد که بیش از 60 دانش‌آموز سابق او آلبرت بنیجس را متهم به آزار جنسی در زمانی که او معلم تربیت بدنی در یک مدرسه دولتی در بارسلون بوده است، تحقیقاتی را آغاز کرده‌اند.

ARA گفت Benaiges، 71 ساله، این اتهامات را رد کرده است.

Benaiges یکی از اعضای کلیدی آکادمی آموزش جوانان بارسلونا از سال 1991-2011 بود که مصادف با نسلی از بهترین بازیکنان باشگاه، از جمله آندرس اینیستا و ژاوی بود.

به نظر می رسد هیچ یک از بازیکنان سابق بارسلونا به این اتهامات نپیوسته اند.

ژاوی، سرمربی بارسلونا گفت که از اتهامات وارده به بنیجس “تعجب و حیرت زده” است.

ژاوی در کنفرانس خبری پیش از بازی گفت: “من هیچ اطلاعاتی مبنی بر وجود هر نوع از این اپیزودها ندارم، اگرچه این بدان معنا نیست که آنها اتفاق نیفتاده اند.”

“او مربی من بود و من هرگز هیچ شکی نداشتم. من بسیار متعجب و مبهوت هستم، انتظارش را نداشتم.

«این یک موضوع بسیار ظریف و بسیار پیچیده است.

“من با کادر مربیگری صحبت کرده ام زیرا ما آلبرت بنیژس را بسیار دوست داریم. این ما را بسیار شگفت زده کرده است. ما همیشه رابطه بسیار خوبی داشتیم و او میراث بسیار خوبی از خود به جای گذاشت.”

این سیستم قضایی است که باید تصمیم بگیرد.»

پس از حضور در خارج از کشور با باشگاه های خارجی، بنیجس سال گذشته پس از بازگشت خوان لاپورتا به ریاست بارسلونا به بارسلونا بازگشت. باشگاه اعلام کرد او هفته گذشته به دلایل شخصی از سمت خود استعفا داد.

لاپورتا گفت که باشگاه در حال بررسی اطلاعات مربوط به این پرونده است.

لاپورتا گفت: “این مرد که به دلایل شخصی باشگاه را ترک کرد، به دلیل استعدادش در یافتن بازیکنان و ارزیابی استعداد بازیکنان جوان استخدام شد.”

کاری که باشگاه انجام می دهد جمع آوری تمام اطلاعاتی است که منتشر می شود تا بتوانیم یک بیانیه رسمی ارائه دهیم.

همچنین می‌گویم هر کسی که سعی کند بارسلونا را به شیوه‌ای نادرست به موضوع خود مرتبط کند، پاسخ قاطعانه‌ای از سوی باشگاه برای دفاع از منافع قانونی خود دریافت خواهد کرد.»

دیدگاهتان را بنویسید