جدیدترین ها

روز پر کار ملی‌پوش جوان در سمت چپ استقلال

مجله فوتبالی :ابوالفضل جلالی مدافع چپ استقلال یکی از موثر ترین های این تیم در دیدار با نفت مسجد سلیمان بود‌‌. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

پس از نمایش خوب برابر ملوان، حالا ابوالفضل جلالی به یکی از بازیکنان ثابت در ترکیب تیم ساپینتو تبدیل شده و روز گذشته هم در پست مدافع چپ به میدان رفت.

این بازیکن جوان که به دلیل حواشی ابتدای فصل و عدم پرداخت به موقع مبلغ قراردادش به سایپا با چالشی روبرو شده بود، حالا توانسته است جای خود را در ترکیب اصلی پیدا کند.

این بازیکن روز گذشته در سمت چپ استقلال فعال و پر کار ظاهر شد و هم در خط دفاعی و هم در حمله، به کمک هم تیمی هایش آمد و حتی با یک پاس خوب، یامگا را مقابل دروازه صاحب موقعیت کرد که ضربه این بازیکن فرانسوی به شکل خطرناکی به بیرون رفت وگرنه یک پاس گل به نام جلالی ثبت می شد.

نکته جالب، به آمارهایی برمی‌گردد که جلالی در بازی روز گذشته به ثبت رساند. او با 4 دریبل موفق، 3 قطع توپ، 2 تکل موفق، 2 نبرد هوایی موفق، یک پاس کلیدی و 65 درصد پاس صحیح، با دریافت نمره 7.4 در کنار محبی بهترین بازیکن زمین بود.

جلالی که گفته می شود نام او در فهرست جدید تیم ملی نیز دیده می شود، این روزها با نمایش قابل قبولی که از خود ارائه کرده، موجبات رضایت ساپینتو و دراگان اسکوچیچ را ایجاد کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید