جدیدترین ها

بازگشت حسن یزدانی به اردوی تیم ملی

مجله فوتبالی :دارنده ۹ نشان کشتی جهان و المپیک، بعد از ماه‌ها دوری از اردوی تیم ملی، امروز سرانجام به جمع محدود اردونشینان در اردوی مازندران ملحق شد و به تمرین پرداخت. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مجله فوتبالی بازگشت حسن یزدانی به اردوی تیم ملی

دارنده ۹ نشان کشتی جهان و المپیک، بعد از ماه‌ها دوری از اردوی تیم ملی، امروز سرانجام به جمع محدود اردونشینان در اردوی مازندران ملحق شد و به تمرین پرداخت.

به گزارش فوتبالی، درحالیکه رقابت‌های جام تختی در رشته کشتی آزاد قرار است 3 و 4 خرداد ماه در زنجان برگزار شود، دور جدید تمرینات تیم ملی آزاد با جمع محدودی از ملی‌پوشان از 24 اردیبهشت در شهرستان نور استارت خورد و محسن کاوه بعد از بازگشت از ترکیه (آخرین مسابقه کسب سهمیه) به این اردو ملحق شد.

حسن یزدانی مدعی شماره یک وزن 86 کیلوگرم برای حضور در المپیک که تا پیش از این به دلیل عمل جراحی و پشت سر گذاشتن دوران نقاهت و امور درمانیِ پس از عمل، در سالن خود در جویبار تمریناتش را دنبال می‌کرد، امروز بعد از ماه‌ها دوری از اردوی تیم ملی، در خانه کشتی شهرستان نور حاضر شده و اولین تمرینش را زیر نظر محسن کاوه انجام داد.

او امروز با مهدی یگانه جعفری مرورفن کرد و احتمالا طی روزهای آینده نیز در تمرینات تیم ملی حاضر خواهد بود.

باتوجه به اینکه حضور حسن یزدانی در تورنمنت رنکینگ‌دار زاگرب، جنبه انتخابی تیم ملی برای المپیک را دارد، حضور او در اردوی پیش از این رقابت‌ها اختیاری است.

این اردو تا سوم خرداد در نور ادامه خواهد داشت. تیم‌های منتخب کشتی ایران 17 تا 20 خرداد ماه در مسابقات رنک‌دار مجارستان شرکت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید