والیبال

قهرمانی تیم ملی والیبال ساحلی ایران

مجله فوتبالی : تیم‌های ملی والیبال ساحلی ایران به مقام‌های قهرمانی و سومی مسابقات آسیای مرکزی دست پیدا کردند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

قهرمانی تیم ملی والیبال ساحلی ایران

مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی منطقه آسیای مرکزی که از جمعه، ۲۹ بهمن‌ماه با حضور ۱۰ تیم در سریلانکا آغاز شده بود، یکشنبه، اول اسفند با قهرمانی ایران در نگومبو به پایان رسید.

در دیدار نهایی این رقابت‌ها تیم ملی الف ایران (سینا شوکتی – مجتبی آرو) به مصاف تیم (آنجانا – ساندون) نماینده کشور میزبان رفت و با شکست دو بر صفر این تیم به مقام قهرمانی دست یافت.

ملی‌پوشان ایران در این مسابقه با امتیازهای ۲۱ بر ۱۶ و ۲۱ بر ۱۲ پیروز میدان شدند و به مقام قهرمانی دست یافتند.

در دیدار رده‌بندی این مسابقات نیز قرار بود تیم‌های ایران ب با ترکیب (مهدی محفوظی – علی قربان‌پسندی) و سریلانکا با ترکیب (تیرون – آشین) به مصاف یکدیگر بروند که با حضور نیافتن تیم سریلانکا و باخت فنی با نتیجه دو بر صفر این تیم، ایران به مقام سومی دست یافت.

بدین ترتیب تیم‌های ایران الف، سریلانکا دو، ایران ب و سریلانکا یک در رتبه‌های اول تا چهارم رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی مردان آسیا مرکزی ۲۰۲۲ قرار گرفتند.

کاروان ساحلی ایران شامل بازیکنان و حسن بازدرهوا داور اعزامی، روز سه شنبه سوم اسفندماه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد کشور خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید