جدیدترین ها

رسمی؛ وریا غفوری از استقلال خداحافظی کرد

مجله فوتبالی : کاپیتان استقلال بعد از کش و قوس های فراوان سرانجام خداحافظی خود از این تیم را به طور رسمی اعلام کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

برای وریا غفوری، آن مصاحبه طوفانی و بیان ناراحتی از اینکه هیچ کس از باشگاه استقلال با او برای تمدید قرارداد تماسی نگرفته هم افاقه نکرد؛ او ساعت‌ها و روزها منتظر ماند تا شاید روزنه امیدی برای ادامه همکاری با استقلال باز شود، اما در نهایت همه راه‌ها برایش به خداحافظی ختم شد.

«بدرود استقلال قهرمان»؛ بعد از چند روز سکوت وریا غفوری این 3 واژه را در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام منتشر و پایان همکاری با آبی پوشان را بعد از 6 سال به طور رسمی اعلام کرد. خبری تلخ و غم انگیز برای بسیاری از هواداران استقلال که به کاپیتان تیم خود علاقه وافری داشتند.

هرچه بود، حالا غفوری مجبور به خداحافظی از هواداران استقلال شده و دیگر او را با پیراهن این تیم نخواهیم دید. ستاره سابق تیم ملی ایران حالا در آستانه 35 سالگی دیگر جایی در ترکیب استقلال ندارد و احتمالا شاهد آن خواهیم بود که فوتبالش را در تیم دیگری ادامه بدهد.

حالا دیگر برای وریا غفوری باید از عنوان «کاپیتان سابق استقلال» استفاده کنیم؛ هرچند تصور دیدن غفوری با پیراهن تیمی دیگر برای طرفداران استقلال ناراحت کننده است اما در فوتبال حرفه‌ای چنین موضوعاتی بارها دیده شده و اینبار فوتبال روی تلخ خود را به غفوری نشان داد.

دیدگاهتان را بنویسید