جدیدترین ها

شهاب: با برنامه‌ریزی امیری را به جام جهانی می‌رسانیم

مجله فوتبالی :پزشک تیم ملی فوتبال گفت: وحید امیری بعد از دوران نقاهت تمرینات خود را آغاز کرده است و می‌توانیم تا جام جهانی او را به شرایط آماده برسانیم. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

علیرضا شهاب پزشک تیم ملی فوتبال کشورمان در حاشیه مراسم رونمایی از کاپ جام جهانی 2022 قطر در خصوص مصدومیت بازیکنان تیم ملی اظهار داشت: وحید امیری بعد از گذراندن دوران نقاهت خود تمرینات تخصصی و افرادی خود را انجام می دهد. کار با توپ، کارهای سرعتی و تمرینات هوازی زیر نظر بدنساز تیم ملی در حال پیگیری است و مرحله و به مرحله پیش می رویم.

وی در خصوص این که امیری به جام جهانی میرسد یا خیر، افزود: برنامه درمانی امیری به این شکل است که اواخر شهریورماه و یا اوایل مهر ماه تمرینات نرمال خود را آغاز کند و با توجه به فاصله 2 ماهه تا جام جهانی از اول مهرماه فرصت مناسبی برای تمرینات او وجود دارد، اما چون آسیب دیدگی امیری بسیار سخت بوده است باید مرتبا زیر نظر باشد تا مشکل خاصی برای این بازیکن پیش نیاید.

شهاب همچنین درباره مصدومیت صیادمنش عنوان کرد: اللهیار آسیب دیدگی شدیدی دارد و از ناحیه همسترینگ به شدت آسیب دیده است و زمان زیادی را برای درمان خود نیاز دارد و احتمال دارد الهیار را در جام جهانی در اختیار نداشته باشیم. تلاش خودمان را می کنیم ولی فشار آوردن به بازیکن برای رسیدن به جام جهانی را سخت و شرایط بازیکن را برهم می زند.

پزشک تیم ملی در پایان در خصوص شرایط سخت افزاری پزشکی تیم ملی گفت: با توجه به تجربه ای که در 3 جام جهانی قبلی داریم موارد را به و دقیق مورد بررسی قرار داده ایم و تمام تجهیزات و نفراتی را هم که نیاز داریم با برنامه ریزی درست عملی خواهد شد و هیچ مشکلی وجود ندارد و با قدرت و امکاات کامل سخت افزاری در جام جهانی حضور خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید