جدیدترین ها

رونمایی از لوا؛ امیدوارم پیراهن بارسا به من بیاید!

مجله فوتبالی :باشگاه بارسلونا با انتشار چند ویدیو و عکس به صورت رسمی از روبرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی، رونمایی کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

بارسلونا چند روز قبل برای انتقال لواندوفسکی به نوکمپ با مدیران بایرن مونیخ به توافق رسید. 
این بازیکن لهستانی از مدت‌ها قبل و با پایان فصل گذشته به شکلی علنی اعلام کرده بود که دیگر تصمیمی برای ادامه حضور در بایرن ندارد و می‌خواهد این تیم را به مقصد بارسلونا ترک کند تا تجربه جدیدی را در سال‌های پایانی فوتبالش داشته باشد. 
در نهایت پیشنهاد 45 میلیون به علاوه پنج میلیون یورو بند پاداشی که از سوی بارسا به مدیران این باشگاه آلمانی ارائه شد، مورد قبول آنها قرار گرفت و لوا موفق شد به رویای پوشیدن پیراهن این تیم برسد. 

او بلافاصله پس از این توافق به اردوی تمرینی پیش فصل بارسا در آمریکا ملحق شده بود اما این باشگاه تنها ساعاتی قبل با انتشار چند تصویر و ویدیوهای جالب در صفحات اجتماعی خود به صورت رسمی از این خرید جدید رونمایی کرد. 
در اولین ویدیویی منتشر شده در حساب رسمی توییتر بارسا، لواندوفسکی در حالی که پیراهن جدید این تیم برای فصل 23-2022 را به تن دارد به هواداران بارسلونا سلام کرده و سپس آرم این باشگاه روی پیراهنش را نشان می‌دهد. 

آنها همچنین تصویری از او در حالی که کفش و جوراب ورزشی‌اش آغشته به طلا به نظر می‌رسد و در حال روپایی زدن با توپ طلاست منتشر کرده و او را «LewanGOLDski» خطاب کردند. 

ویدیوی بعدی بسیار جالب‌تر است. لوا، در حالی که تلفن همراهش را از روی زمین برمی‌دارد، رو به دوربین به پیراهنی که بر تن دارد اشاره می‌کند و می‌گوید:«سلام به هواداران بارسا! از این که پیراهن این تیم را به تن دارم هیجان‌زده هستم و امیدوارم که این پیراهن به من بیاید.»

دیدگاهتان را بنویسید