جدیدترین ها

رونمایی پیراهن برزیل در جام جهانی؛ به یاد 2002

مجله فوتبالی :از لباس اول و دوم تیم ملی برزیل برای جام جهانی 2022 قطر رونمایی شده است.برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

 20 سال از زمانی که ستاره های تیم ملی برزیل در آسیا برای آخرین بار جام جهانی را بالای سر بردند، سپری شده و آنها در جام جهانی 2022 به دنبال کسب افتخاری دیگر و افزایش فاصله خود با رقبای همیشگی هستند. این تورنمنت دوباره در قاره آسیا برگزار می شود و هواداران برزیل امیدوار به تکرار تاریخ در آن سوی دنیا خواهند بود.

در سال 2002، سلسائو با درخشش فوق العاده و فراموش نشدنی رونالدو به عنوان قهرمانی دست یافت و این فوق ستاره محبوب با زدن هشت گل در طول تورنمنت و به خصوص دو گل تاریخی در فینال برابر آلمان و الیور کان، نقش مهمی در رقم خوردن این افتخار تاریخی ایفا کرد. حالا و بعد از دو دهه، از لباس اول و دوم تیم ملی برزیل در جام جهانی 2022 با حضور رونالدوی بزرگ رونمایی شده است.

طرحی از جگوار که نماد مهمی برای مردم برزیل است، روی لباس دیده می شود. از دو رنگ سبز و آبی پرچم برزیل نیز برای سرآستین و یقه استفاده شده و روی یقه در حالت باز کردن، طرحی از پرچم این کشور دیده می شود. اما در لباس دوم، از طرح جگوار فقط روی آستین استفاده شده و البته اینجا به شکل مشخص تری نمایش داده می شود. سرآستین لباس دوم نیز به رنگ سبز است و لوگوی فدراسیون فوتبال برزیل روی هر دو لباس وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید