جدیدترین ها

استقبال غیرمنتظره سیرجانی‌ها از بازی سپاهان

مجله فوتبالی :ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی سیرجان، در نیمه دوم دیدار گل‌گهر و سپاهان، با ظرفیت کامل میزبان این مسابقه دیدنی بود. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

بخشی از صحبت‌های امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر در نشست خبری پیش از دیدار برابر سپاهان به هواداران سیرجانی اختصاص داشت و سرمربی آبی‌پوشان سیرجانی که تیمش را پس از کسب یک رتبه پنجمی در لیگ بیستم و سپس ارتقای آن به رتبه چهارمی در لیگ بیست و یکم که هفت امتیاز هم از این تیم کم شده بود، از هواداران درخواست کرد تا استقبال بیشتری از تیم شهرشان داشته باشند.
این درخواستی بود که تقریبا 24 ساعت بعد به بهترین شکل پاسخ داده شد و علاقه‌مندان به فوتبال در شهر سیرجان استقبال بسیار خوبی از این مسابقه به عمل آوردند. البته در نیمه اول شاید بیش از نیمی از ورزشگاه، در حدود 500 هوادار سپاهانی و 5 هزار هوادار گل‌گهری پر شده بود، ولی ورود تماشاگران تا آغاز نیمه دوم هم ادامه داشت و در شرایطی که در 45 دقیقه اول سکوهای پشت نیمکت سپاهان خالی بود، در 45 دقیقه دوم با حضور هواداران حس و حال دیگری پیدا کرد.
این اولین مسابقه خانگی گل‌گهر در فصل جدید بود که با حضور هواداران در ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی سیرجان با ظرفیت 9 هزار نفری برگزار شد؛ ورزشگاهی که در دوران شیوع کرونا افتتاح شد و برای اولین مرتبه با ظرفیت کامل از یک مسابقه فوتبال میزبانی کرد.
ورزشگاه شهید قاسم سلیمانی شهر سیرجان یکی از استادیوم‌های با کیفیت فوتبال ایران به شمار می‌رود که شرایط خوبی برای حضور هواداران دارد و از هفته‌های بعدی هم می‌تواند میزبان زنان علاقه‌مند به فوتبال در شهر کویری و خوش آب و هوای سیرجان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید