جدیدترین ها

تونی کروس پیشنهاد یک مراسم باشکوه برای خداحافظی از رئال مادرید را نپذیرفت

مجله فوتبالی :هافبک طراح و خلاق باشگاه رئال مادرید شنبه شب آخرین بار پیراهن سفیدپوشان را در لالیگا بر تن کرد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مجله فوتبالی تونی کروس پیشنهاد یک مراسم باشکوه برای خداحافظی از رئال مادرید را نپذیرفت

خبر خداحافظی تونی کروس از میادین فوتبال که هفته گذشته توسط این ستاره یک دهه اخیر لوس بلانکوس اعلام شد حتی هوادارن تیم های رقیب را هم به دلیل خصوصیات بی نظیر فوتبالی و اخلاقی این ستاره ۳۳ ساله در بهت و ناراحتی فرو برد. باشگاه رئال مادرید قصد داشت برای تونی کروس یک مراسم بدرقه ویژه تدارک ببیند اما تونی کروس این پیشنهاد را قبول نکرد تا نهایتا مقرر شود قبل از بازی امشب با رئال بتیس با یک مراسم ساده قبل از شروع دیدار ، کروس از برنابئو خداحافظی کند که این اتفاق رخ داد و کروس در بین تشویق شدید هوادارن باشگاه رئال مادرید و در صحنه احساسی وارد زمین شود و همانطور که همیشه یک فوتبالیست ساده و خاص بود بک خداحافظی ساده و خاص را هم ترجیح دهد.

از سوی دیگر دیگر هافبک دوست داشتنی رئال مادرید و زوج چند سال اخیر کروس یعنی لوکا مودریچ نیز وضعیتی نامشخص در سانتیاگو برنابئو دارد و گفته شد لوکا مودریچ یک پیشنهاد بسیار مهم از عربستان را رد کرد تا در رئال مادرید بماند. او در این باره اظهار کرده بود که حقوق دریافتی از رئال مادرید برای او اهمیتی ندارد و منتظر اقدام رئال مادرید برای تمدید یکساله خواهد بود اما هنوز باشگاه تصمیم نهایی خود را اعلام نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید