جدیدترین ها

مشت‌هایی که برای رضا اسدی گران تمام شد

مجله فوتبالی :پس از اینکه رضا اسدی دروازه ذوب‌آهن را گشود و تیمش را از شکست نجات داد، با واکنش تند بازیکنان هم‌تیمی روبرو شد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

تراکتور تا دقیقه 97 نتیجه را به تیم میهمان، ذوب آهن، واگذار کرده بود اما در نهایت ارسال ریکاردو آلوز و ضربه سر رضا اسدی باعث شد تا سرخپوشان تبریزی یک امتیاز ارزشمند را از خانه به دست بیاورند.

اسدی این گل را در حالی به ثمر رساند که مدافعان ذوب‌آهن، مهاجم تراکتور عباس زاده را مهار کرده و از رضا اسدی غافل بودند اما او بدون اینکه نیازی به پرش داشته باشد، ارسال هافبک خارجی  تراکتور را به گوشه دروازه حبیب فرعباسی فرستاد.

اسدی پس از این گل با مشت‌های گره کرده در کنار سعید واسعی گل را جشن گرفت و سپس به میانه زمین رفت و همین موضوع باعث شد تا بعد از سوت پایان، مهدی کیانی نسبت به او واکنش تندی نشان دهد.

کاپیتان تراکتور که البته مخاطب خود را تمام بازیکنان تیم قرار داده بود، در حال ترک زمین چمن می‌گفت که گل مساوی برای تراکتور خوشحالی ندارد و آنها باید سه گل به حریف می‌زدند و از زمین بیرون می‌آمدند.

بعد از این موضوع دیگر بازیکنان تراکتور هم که به نظر از نتیجه تساوی دیرهنگام خوشحال به نظر می‌رسیدند، بی سروصدا زمین را ترک کردند و رضا اسدی هم به سرعت راهی رختکن شد.

دیدگاهتان را بنویسید