جدیدترین ها

خشم دیپای از بارسا: قراردادم را فسخ کنید!

مجله فوتبالی :ممفیس دیپای، مهاجم هلندی بارسلونا، از مدیران این باشگاه خواسته است که قرارداد او را فسخ کنند تا نوکمپ را ترک کند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

دیپای جزو بازیکنانی است که در فهرست مازاد بارسا قرار گرفته است و ژاوی اعلام کرده که نیازی به او ندارد. 
جذب روبرت لواندوفسکی و رافینیا و همچنین تمدید قرارداد با دمبله، با توجه به حضور آنسو فاتی، پی‌یر امریک اوبامیانگ و فران تورس در خط حمله بارسا باعث شده که عملا فرصتی برای بازی به این بازیکن نرسد. 
مدیران بارسا پیش از این به او هشدار داده بودند که باید به دنبال باشگاهی جدید برای فصل آینده باشد اما او تاکید داشت که همچنان در این تیم بماند و برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش کند. 
اما حالا روزنامه اسپانیایی اسپورت خبر داده که دیپای پس از مذاکره با مدیران بارسا و مشورت با مدیر برنامه‌هایش به این نتیجه رسیده که امیدی برای ادامه حضور در این تیم ندارد و استراتژی جدیدی را در پیش گرفته است. 

این مهاجم هلندی حالا به نوعی دنبال تلافی است تا رفتارهای ناخوشایند بارسا با خودش را جبران کند و از مدیر برنامه‌هایش خواسته است که به مدیران این باشگاه اعلام کند باید قرارداد او را فسخ کنند تا بتواند به صورت آزاد به باشگاه دیگری ملحق شود. 
به نظر می‌رسد دیپای چنین روندی را در پیش گرفته تا بارسا نتواند از فروش او به باشگاهی دیگر هیچ سودی کند و به نوعی در پی انتقام‌گیری از آنهاست، خصوصا با توجه به شرایط مالی بارسا و هزینه‌هایی که آنها برای خرید بازیکنان جدید کردند و امیدوار هستند که بخشی از آن را با فروش چند بازیکن جبران کنند. 
باید دید که آیا مدیران بارسا با این خواسته دیپای موافقت خواهند کرد یا خیر. پیش از این گفته شده بود که یوونتوس مذاکراتی را برای جذب او با مدیران بارسا آغاز کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید