جدیدترین ها

اولسن، جانشین دیاباته در پرسپولیس؟

مجله فوتبالی :آیا پرونده جذب مهاجم نروژی در باشگاه پرسپولیس مجددا باز می‌شود؟ برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

در حالی که گفته می‌شد باشگاه پرسپولیس بر سر مسائل مالی با شیخ دیاباته مهاجم اسبق استقلال و بازیکن فصل گذشته الغرافه به توافق رسیده است اما آخرین اخبار حاکی از آن است که احتمال حضور این بازیکن در پرسپولیس، بسیار پایین آمده تا قرمزها مجدد به دنبال جذب گزینه اول خود برای حضور در پرسپولیس باشند. مدیران پرسپولیس پیش از مذاکره با دیاباته با توماس اولسن نروژی مذاکراتی انجام داده بودند اما این بازیکن به دلیل عدم توافق با شباب الاهلی بر سر فسخ قرارداد، علیرغم توافق مالی با پرسپولیس قید سفر به تهران را زد.

امروز و با اعلام باشگاه شباب الاهلی این بازیکن به صورت رسمی از این باشگاه اماراتی جدا شد و با توجه به احتمال بالای منتفی شدن حضور دیاباته در پرسپولیس، قرمزها مذاکرات خود با اولسن را دوباره شروع کرده‌اند تا شاید بتوانند این بازیکن نروژی را به تهران بیاورند.

اولسن 31 ساله طی 20 دیداری که برای شباب الاهلی به میدان رفته بود، موفق به زدن 9 گل شد و 3 بار پاس گل داد با این حال، لئوناردو ژاردیم سرمربی جدید الاهلی علاقه ای به تمدید قرارداد اولسن نداشت و او از شباب الاهلی جدا شد.

دیدگاهتان را بنویسید