جدیدترین ها

استارت دوباره کی‌روش با این تیم

مجله فوتبالی :شاگردان کارلوس کی‌روش امروز اولین دیدار خود را با هدایت این مربی در دوره جدید حضورش مقابل اروگوئه برگزار می‌کنند. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

نیمکت تیم ملی فوتبال ایران پیش از فیفادی دوم دستخوش یک تغییر شد و طی آن کارلوس کی‌روش به جای اسکوچیچ هدایت ملی‌پوشان را به عهده گرفت. آنها امروز با هدایت مربی پرتغالی مقابل اروگوئه به میدان خواهند رفت.

تیم ملی فوتبال ایران که اردوی خود را در کشور اتریش برپا کرده، روز گذشته آخرین تمرین خود را پیش از بازی با حریف قدرتمند خود از امریکای جنوبی برگزار کرد. کی‌روش امیدوار است تیمی که در فرصت اندک دور هم جمع کرده، شروع خوبی را برای او در همکاری دوباره با فوتبال ایران رقم بزند.

شاگردان کی‌روش در حاشیه تمرینی که مثل روزهای قبل، فضایی پرنشاط داشت، یک عکس دسته جمعی به یادگار گرفتند؛ در این عکس، تیمی را می‌بینید که مربی پرتغالی در اولین روزهای بازگشتش به ایران، نفرات آن را برگزید تا استارت دوباره خود را با آنها بزند.

در فاصله کمتر از دو ماه به شروع جام جهانی 2022 به نظر می‌رسد که بخش قابل توجهی از لیست تیم ملی برای قطر را همین تیم فعلی تشکیل دهد؛ البته قطعا کی‌روش چند سورپرایز لحظه آخری هم برای لیست خود کنار گذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید