اخبارپرسپولیسجدیدترین ها

تاریخ شروع تمرینات پرسپولیس به تعویق افتاد

مجله فوتبالی: زمان شروع تمرینات تیم پرسپولیس به تعویق افتاده است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

تاریخ شروع تمرینات پرسپولیس به تعویق افتاد

پیش‌تر و قبل از اینکه اوسمار لوس ویرا رسما از پرسپولیس خداحافظی کند و مسئولان این باشگاه دنبال گزینه‌های سرمربیگری بیفتند از سوی مدیران پرسپولیس اعلام شد بعد از یک ماه استراحت تمرینات پیش فصل سرخ‌ها آغاز می‌شود.

پرسپولیس روز دوازدهم خردادماه در هفته سی‌ام لیگ برتر دوره بیست و سوم مقابل مس رفسنجان بازی کرد و از آنجایی که در مراحل پایانی جام حذفی حضور نداشت غیر از ملی پوشان، تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم به استراحت رفتند.

همان زمان اعلام شد که تمرینات پیش فصل از تاریخ 13 تیرماه که چهارشنبه هفته پیش رو خواهد بود، آغاز می‌شود و احتمالا بعد از سه چهار روز تمرین، تیم برای برپایی اردوی ده تا دوازده روزه راهی هلند خواهد شد.

تاریخ شروع تمرینات پرسپولیس به تعویق افتاد

با این وجود بعد از انتخاب گاریدو و به‌خاطر نامشخص بودن زمان شروع فصل تازه لیگ برتر، هنوز تاریخ دقیق تمرینات پرسپولیس مشخص نیست اما واقعیت اینکه قطعا سیزده تیرماه نخواهد بود.

طبق اعلام مسئولان سازمان لیگ قرار بود بر اساس برنامه‌ریزی آنها فصل تازه لیگ برتر در هفته پایانی مردادماه آغاز شود اما به نظر می‌رسد مسئله ساماندهی ورزشگاه‌ها و مشکلات جدی که بسیاری از آنها در شهرهای مختلف دارد شروع فصل را با تاخیر مواجه خواهد کرد.

از این رو هم تاریخ دقیق شروع تمرینات پرسپولیس مشخص نیست هم اینکه اصلا معلوم نیست اردوی هند از چه زمانی آغاز می‌شود. در عین حال باید منتظر ورود خوان کارلوس گاریدو و دستیارانش به تهران بود و دید این مربی درباره تمرینات پیش فصل و اردوی خارجی چه نظری خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید