جدیدترین ها

فرصتی استثنایی کی‌روش که گل نشد

مجله فوتبالی :استنلی کی‌روش شب گذشته تا آستانه گلزنی پیش رفت ولی درنهایت موفق به این کار نشد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مطابق انتظار در فصل بیستم هم امیر قلعه‌نویی استنلی کی روش را به عنوان مهاجم اصلی خود برای باز کردن دروازه حریفان در راس آرایش 3-3-4 در نظر گرفته است. این بازیکن البته پس از حضور ثابت در دیدار برابر تراکتور، مقابل مس رفسنجان در میانه‌های نیمه اول با مصدومیت مواجه شد تا به همین دلیل در هفته سوم مقابل سپاهان کارش را از روی نیمکت آغاز کند ولی از ابتدای نیمه دوم وارد بازی شد و روز گذشته نیز برای سومین مرتبه در ترکیب اصلی کارش را آغاز کرد.

مهم‌ترین موقعیت این کی روش در مقابل مس دقایقی پس از شروع بازی رقم خورد؛ جایی که او یک گام تا ضربه زدن به توپی که از جناح راست روی دروازه مس به صورت زمین ارسال شده بود، فاصله داشت ولی نتوانست از این موقعیت استثنایی استفاده کند.

در سایر دقایق مسابقه اما موقعیت آنچنانی دیگری نصیب کی‌روش نشد تا تلاش‌های او به زدن ضربات سر اول و درگیر شدن دائمی با مدافعان مس در محوطه جریمه همراه شود؛ تلاش‌های که البته تا پایان مسابقه نصفه و نیمه باقی ماند تا این مهاجم برزیلی با پایان هفته چهارم همچنان در حسرت گلزنی باشد.
البته مصدومیت بدهنگام کی روش در دربی کرمان سبب شد تا او دو مسابقه را از دست بدهد و حالا باید دید این مهاجم که امیر قلعه‌نویی نگاه ویژه‌ای به او و توانایی‌هایش دارد، بالاخره در چه مسابقه‌ای موفق به ثبت اولین گل فصل خود خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید