جدیدترین ها

سردار روی سر آلونسو خراب شد!

مجله فوتبالی :ستاره ایرانی رم نمایش درخشانی مقابل لورکوزن داشت، اما خروج او از زمین سرنوشت جالوروسی را تغییر داد. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

مجله فوتبالی سردار روی سر آلونسو خراب شد!

به گزارش “ورزش سه”، سردار آزمون پس از دو مسابقه دوری از ترکیب رم و حضور تعویضی مقابل بایر لورکوزن و یوونتوس، امشب در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا مقابل شاگردان ژابی آلونسو به جمع 11 نفر اصلی جالوروسی بازگشت و در نیمه اول استثنایی کار کرد تا تیمش شانس رسیدن به فینال را داشته باشد.

تیم رم در حالی از ساعت 22:30 پنج‌شنبه شب در ورزشگاه بایر آرنا با حضور ثابت آزمون مقابل لورکوزن قرار گرفت که قهرمان بوندس‌لیگا در دیدار رفت موفق به کسب پیروزی در استادیوم المپیکو شده و شانس صعود بالایی داشت، اما ستاره ایرانی جالوروسی سرنوشت را برای تیمش در نیمه نخست تغییر داد.

این مهاجم ایرانی که حضور قرضی از بایر لورکوزن در رم داشته و با انگیزه زیادی برابر ژابی آلونسو و هواداران حاضر در استادیوم بایر آرنا قرار گرفته بود، از همان لحظات ابتدایی شور و اشتیاق زیادی برای ایجاد موقعیت و حمله به سمت دروازه حریف داشت که در دقیقه 11 یک پاس او توسط مدافعان دفع شد و به مقصد نرسید.

در دقیقه 23 سردار نتوانست توپ را به مقصد برساند تا یک خطا در ادامه به سود بایر لورکوزن اعلام شود ولی این موقعیت راهی به مقصد نداشت و دوباره شاگردان دنیله ده‌روسی بازی را در دست گرفتند و ایجاد موقعیت کردند و قبل از سوت پایان نیمه نخست با درخشش سردار به گل رسیدند.

آنخلینو، مدافع چپ اسپانیایی رم در دقیقه 41 نفوذ سریعی از سمت چپ زمین انجام داد که پس از ارسال خطرناک او به محوطه جریمه، سردار آزمون در زمان حمله به سمت توپ، با خطا و گرفتن پیراهن توسط جاناتان تاه، کاپیتان و ستاره بایر لورکوزن مواجه شد تا داور سوت خود را به صدا دربیاورد و نقطه پنالتی را نشان بدهد.

تلاش ستاره ایرانی رم در خط حمله جالوروسی ادامه داشت ولی در دقیقه 3+45 آفساید او گرفته شد و یک دقیقه بعد هم وقتی قصد داشت ارسال کوتاه از پشت محوطه جریمه را به لوکاکو برساند و این بار پاس گل بدهد، بازهم با بدشانسی توپ او به مدافع بایر لورکوزن خورد و در اختیار گلر قرار گرفت تا داور سوت نیمه اول را به صدا در بیاورد.

گرفتن پنالتی توسط سردار و گلزنی پاردس کاری کرده تا رم در نیمه دوم با انگیزه بیشتری وارد زمین شود و برای جبران شکست دو بر صفر در بازی رفت و رسیدن به فینال تلاش کند.

بایر لورکوزن نیمه دوم را بهتر آغاز کرد، اما ستاره ایرانی رم در دقیقه 56 هم از پشت محوطه جریمه شوت‌زنی کرد و اولین موقعیت جدی را برای رم به وجود آورد که ضربه پُرقدرت این بازیکن را کووار دفع کرد و در ریباند هم لوکاکو نتوانست از این موقعیت بهره ببرد تا فرصت جدی جالوروسی از دست برود.

رم که پس از شوت سردار و یک حمله جدی دیگر با ضربه استفان الشراوی دوباره شکل هجومی خود را گرفته بود، در دقیقه 63 یک کرنر به دست آورد که ارسال لورنزو پلگرینی در شرایطی که مشکوک به خطای هند از سوی مدافع بایر لورکوزن به نظر می‌آمد، دفع شد و ضدحمله جدی برای شاگردان آلونسو شکل گرفت که درخشش اسویلار نگذاشت دروازه تیمش باز شود، اما داور پس از متوقف شدن بازی در همین لحظه، تصمیم به بازبینی صحنه گرفت.

در شرایطی که سردار آزمون بازهم تاثیرگذار ظاهر شده و در زمان ارسال پلگرینی از کرنر دید دو مدافع جالوروسی را کور کرده بود، به نظر می‌رسید توپ به دست آدام هلوژک برخورد کرده که داور هم در بازبینی صحنه، این هند را خطا تشخیص داد و بازهم نقطه پنالتی را نشانه رفت.

سردار آزمون قبل از تعویض اتفاق عجیبی را هم تجربه کرد و در شرایطی که به‌خاطر مصدومیت روی زمین نشسته بود، به یک‌باره با «هو شدن» توسط هواداران لورکوزن مواجه شد و در نهایت از بازی بیرون رفت.

رم پس از خروج سردار آزمون از ترکیب شرایط عجیبی را تجربه کرد و کامبک خورد و با دریافت دو گل، به تساوی 2 بر 2 رسید تا نتواند به فینال لیگ اروپا راه یابد و از سوی دیگر رکورد شکست‌ناپذیری شاگردان ژابی آلونسو به 49 بازی برسد.

دیدگاهتان را بنویسید