جدیدترین ها

آغاز تمرینات لیگ برتری ملوان در حسن‌رود

مجله فوتبالی : تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از عصر امروز تمرینات خود را در زمین حسن‌رود از سر خواهد گرفت. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

با وجود عملکرد خیره‌کننده‌ای که سفیدپوشان بندرانزلی در لیگ دسته اول در تمامی زمینه‌ها داشتند و درنهایت هم توانستند با شایستگی عنوان قهرمانی مسابقات را جلوتر از مس کرمان از آن خودشان کنند و پس از هشت سال به لیگ برتر رسیدند، در پنجره تابستانی شاهد انفعال چند هفته‌ای این تیم بودیم.

با این حال دو روز پیش بود که پس از اخبار و شایعات زیادی که پیرامون ادامه همکاری مازیار زارع و همینطور پژمان نوری به عنوان مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی وجود داشت، قرارداد زارع توسط پژمان نوری همبازی سابقش امضا شد تا این مربی جوان به صورت رسمی کار خود را برای بستن تیمش جهت حضور در مسابقات لیگ برتر آغاز کند.

ملوان بندرانزلی تاکنون فعالیت قابل توجهی در بازار نقل و انتقالات نداشته ولی با توجه به اینکه در سال اول بازگشت به لیگ برتر کار سختی برای رقابت با تیم‌های حاضر در این مسابقات دارد، اگر می‌خواهد کارش دشوارتر از این نشود باید خیلی زودتر وارد بازار شود و گزینه‌های مورد نظر کادر فنی جذب شوند.

دیدگاهتان را بنویسید