اخبار

رئال روی مالدینی جدید ایتالیا دست گذاشت

مجله فوتبالی: در ایتالیا ادعا کرده‌اند رئال مادرید به طور جدی گزینه جذب ریکاردو کالافیوری را در نظر گرفته است. برای ادامه مطلب با سایت مجله فوتبالی همراه باشید.

رئال روی مالدینی جدید ایتالیا دست گذاشت

با جدایی ناچو از رئال مادرید این تیم حالا نیاز به جذب یک مدافع جدید دارد.

گزینه اول رئال لنی یورو است که برای لیل بازی می‌کند و یک سال دیگر از قراردادش باقی مانده است. توافقات با این مدافع 18 ساله فرانسوی نهایی شده ولی لیل برای فروش او 60 میلیون یورو می‌خواهد، در حالی که رئال بیش از 40 میلیون یورو نخواهد داد.

در حالی که لیل همچنان مخالف فروش لنی یورو است، از ایتالیا خبر می‌دهند که باشگاه مادریدی اکنون گزینه ریکاردو کالافیوری را نیز به صورت جدی بررسی می‌کند.

مهره ثابت خط دفاعی ایتالیا در یورو 2024 که برابر اسپانیا گل به خودی زد ولی برابر کرواسی فوق‌العاده بود و پاس گل در دقیقه 98 به زاکانی داد، پرورش یافته باشگاه رم است اما بعد از شکست 6-1 سال 2021 برابر بود وگلیمت از سوی مورینیو کنار گذاشته شد و قرضی به جنووا رفت. او در تابستان 2022 با 1.5 میلیون یورو به بازل سوئیس فروخته شد ولی در تابستان قبل با 4 میلیون یورو به بولونیا پیوست و زیر نظر تیاگو موتا متحول شد.

با درخشش در فصل گذشته و حضور در یورو قیمت او 10 برابر شده و بولونیا 40 میلیون یورو برای فروش او می‌خواهد.

در اسپانیا همچنان معتقدند رئال لنی یورو را به کالافیوری ترجیح می‌دهد اما بعید نیست با ادامه مخالفت‌های لیل، رئال به سمت مدافع ارزشمند ایتالیایی چرخش کند. این در حالی است که تا قبل از شروع یورو 2024 می‌گفتند انتقال کالافیوری به یوونتوس را باید قطعی دانست.

دیدگاهتان را بنویسید